Beylikdüzü'nde Freni Boşalan Kamyon 10 Metrelik Üst Geçitten Uçtu

İstanbu BEYLİKDÜZÜ'nde freni boşalan bir kamyon, üst geçitten yol kenarındaki boş araziye uçtu. Kazada, yaklaşık 10 metreden aşağıya düşen kamyonun şoförü yaralanırken, araç da ağır hasar gördü.

Haberler 13.11.2015, 21:42
Beylikdüzü'nde Freni Boşalan Kamyon 10 Metrelik Üst Geçitten Uçtu
 (DHA) - BEYLİKDÜZÜ'nde freni boşalan bir kamyon, üst geçitten yol kenarındaki boş araziye uçtu. Kazada, yaklaşık 10 metreden aşağıya düşen kamyonun şoförü yaralanırken, araç da ağır hasar gördü.


Kaza saat 17.00 sıralarında Yakuplu Mevkii'nde, Osmangazi Caddesi'nden yokuş aşağı Ambarlı Limanı-Yakuplu Yolu'na bağlanan üst geçitte meydana geldi. Yokuş aşağı inen bir nakliye kamyonu, frenleri boşalınca üst geçitteki virajı alamadı. Kamyon, bariyerleri ve demir korkulukları kırarak yaklaşık 10 metreden yolun kenarındaki boş araziye uçtu.


Kazada kamyon şoförü yaralanırken, araç da ağır hasar gördü. Kazanın ardından olay yerine itfaiye, ambulans ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin acil müdahale araçları geldi. Yaralı şoför ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kullanılamayacak duruma gelen kamyon ise yaklaşık 2 saat süren çalışmanın ardından vinçle başka bir kamyonun kasasına yüklenerek götürüldü.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@