Beratcan'ın katili polise böyle ağlamış, 'Çocuğum gibi severdim'

Beratcan'ın katili polise böyle ağlamış, 'Çocuğum gibi severdim'! İstanbul Kartal’da kaybolduktan 15 gün sonra cansız bedeni bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ün katilinin bulunmasının ardından, cinayetin polisiye filmleri aratmayan bir çabayla aydınlatıldığı ortaya çıktı.

Haberler 31.03.2016, 17:13 31.03.2016, 17:17
Beratcan'ın katili polise böyle ağlamış, 'Çocuğum gibi severdim'
memuruz.net -
Beratcan'ın katili polise böyle ağlamış, 'Çocuğum gibi severdim'!

İstanbul Kartal’da kaybolduktan 15 gün sonra cansız bedeni bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ün katilinin bulunmasının ardından, cinayetin polisiye filmleri aratmayan bir çabayla aydınlatıldığı ortaya çıktı.

Beratcan’ın 9 Mart’ta kaybolmasından sonra anne-babanın yakın çevresini mercek altına alan polis, anneyle ilişkisi olduğu öne sürülen Ersin Kaşıkçı’nın da ifadesini aldı.

 Olayla ilgisinin olmadığını söyleyen zanlı, ifade verirken gözyaşlarını tutamadı ve “Çocuğum gibi severdim. Aramalara ben de katılayım” dedi.
 Hakkında yeterli delil bulunamayınca ise serbest bırakıldı.Bir yandan da çevredeki tüm MOBESE ve güvenlik kameralarının kayıtları alındı.

Tam 320 kameranın yüzlerce saatlik kayıtları incelendi.Kayıtlardan, çocuğun ve servis aracının görüldüğü 7 dakikalık bir görüntüye ulaşıldı. Bu gelişmelerin ardından zanlı, kısa süre içinde yakalandı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@