Belediye Çeşmesinden, Öğrencilere Sıcak Çorba

KAYSERİ'nin merkez Kocasinan İlçe Belediyesi'nin hazırladığı 'İkram Çeşmesi'nden, ortaokul öğrencilerine ücretsiz sıcak çorba dağıtıldı.

Haberler 08.12.2015, 14:50
Belediye Çeşmesinden, Öğrencilere Sıcak Çorba

(DHA) - KAYSERİ'nin merkez Kocasinan İlçe Belediyesi'nin hazırladığı 'İkram Çeşmesi'nden, ortaokul öğrencilerine ücretsiz sıcak çorba dağıtıldı.

Kocasinan Belediyesi, bu sabah Ziya Gökalp Şehit Üsteğmen Mustafa Şimşek İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine İkram Çeşmesi'nden sıcak çorba dağıttı. Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İkram Çeşmesi'ni ilk olarak Mayıs ayında kullanmaya başladıklarını anımsatırken şöyle dedi:


"Vatandaşlarımızın 'İkram Çeşmesi'nden memnun olması bizi de mutlu ediyor. Her sabah Devlet Hastanesi bahçesinde sabit İkram Çeşmesi'nden hasta, refakatçi ve ziyaretçiye sıcak çorba ve ekmek ikram ediyoruz. Diğer İkram Çeşmesi ile her gün bir noktada dağıtım yapıyoruz. Bugün de Mustafa Şimşek İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine sabah sıcacık çorba ikram ettik."

Şehit Üsteğmen Mustafa Şimşek İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ebubekir Atik de, bunun çok güzel bir hizmet olduğunu belirterek, "Başkanımızdan bu hizmetlerin devamını bekliyoruz. 500 civarında öğrencimiz var. Hepsi teşekkür ediyor ve bu etkinliği unutmayacaklar. Çocuklarım adına Sayın Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür ediyorum" diye konuştu. Öğrenciler de sabahın soğuğunda sıcak çorbayla içlerinin ısındığını belirtti.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@