Bayrampaşa'da patlama!

Bayrampaşa metro istasyonu yakınında bir patlama meydana geldi. Henüz nedeni bilinmeyen patlamada en az 6 kişinin yaralandığı bildiriliyor. Bölgeye çok sayıda itfaiye ve ambulans sevkedildi.   Patlama sırasında bir araçta hasar meydana gelirken, met

Haberler 01.12.2015, 19:06
Bayrampaşa'da patlama!

Bayrampaşa metro istasyonu yakınında bir patlama meydana geldi. Henüz nedeni bilinmeyen patlamada en az 6 kişinin yaralandığı bildiriliyor. Bölgeye çok sayıda itfaiye ve ambulans sevkedildi.

 

Patlama sırasında bir araçta hasar meydana gelirken, metronun ise camlarının kırıldığı belirtiliyor.

'PARÇA TESİRLİ BOMBA'

Hürriyet’in haberine göre, patlamaya parça tesirli bir bombanın neden olduğu ihtimali üzerinde duruluyor.

NTV olayda en az 6 kişinin yaralandığını duyurdu. Habertürk'e göre iki aracın ağır hasar gördüğü patlamaya, istasyon yakınlarına yerleştirilen ve metro istasyon içindeyken patlayan boru tipi bomba yol açtı.

BELEDİYE BAŞKANI AYDINER: 5 KİŞİ YARALANDI

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner patlamaya bariyerlerin önüne bırakılan bir bombanın neden olduğunu açıkladı. Belediye Başkanı Aydıner, Emniyet Müdürlüğü’nden aldığı bilgiye göre beş kişinin yaralandığını söyledi.

PATLAMA PEK ÇOK SEMTTEN DUYULDU Patlama sesi İstanbul'un bir çok semtinden de duyuldu. Patlamanın ardından Metro seferlerinin tek hat üzerinden sürdüğü bildirildi. Öte yandan trafiğe kapatılan olay yerine bomba uzman ekipleri geldi.

NTV: PATLAMAYA BOMBA NEDEN OLDU

NTV olayda en az 6 kişinin yaralandığını duyurdu. Habertürk muhabiri Nihat Uludağ patlamanın ağaç altına bırakılan bir bombadan kaynaklandığı ihtimali üzerinde durulduğunu belirtti.

İSTANBUL VALİSİ: NEDENİ BİLİNMİYOR

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Bayrampaşa'daki patlamaya ilişkin, "Kadife Kavşağı'nda bir patlama meydana geldi. Bir vatandaşımız hafif yaralandı. Patlamanın neden kaynaklandığı henüz bilinmiyor. Bu konuda bütün ihtimalleri değerlendiriyoruz" açıklamasında bulundu.

İBB'DEN AÇIKLAMA

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: "İstanbul Bayrampaşa metro istasyonunda patlamaya benzer ses nedeniyle seferler durduruldu, sesin nedeni henüz bilinmiyor."

 

 

 

bayrampasa-da-patlama-92845-1.

BÖLGEDEN GÖRÜNTÜLER

Patlama anı böyle görüntülendi

 

 

 

Kaynak: Birgün Gazetesi

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@