Bayrağa Saygısızlık Güvenlik Kamerasında

AYDIN'ın Söke İlçesi'nde dün gece bir grup tarafından önü kesilen belediye otobüsünün dış cephesinde asılı Türk bayrağı, küfürler savuran bir kişi tarafından söküldü.

Haberler 14.09.2015, 14:24
Bayrağa Saygısızlık Güvenlik Kamerasında
Burhan CEYHAN/SÖKE (Aydın), (DHA)- AYDIN'ın Söke İlçesi'nde dün gece bir grup tarafından önü kesilen belediye otobüsünün dış cephesinde asılı Türk bayrağı, küfürler savuran bir kişi tarafından söküldü. Aracın güvenlik kamerası görüntülerine yansıyan o anlarda; bayrağı yanına alarak uzaklaşan bu kişi ile yanındakilerin kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için jandarma çalışma başlattı.

Olay, dün saat 21.30 sıralarında, Sazlı Mahallesi'nde meydana geldi. Efeler- Söke hattında çalışan, Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne ait, 404 Nolu, 09 DB 701 plakalı yolcu otobüsün önü; 5-6 kişilik bir grup tarafından Sazlı Mahallesi'nde kesildi. Şoföre ve yolculara hakaret eden gruptan biri, aracın önünde asılı duran Türk bayrağını asılarak indirdi. Ardından bayrağı söken kişi ile yanındakiler, olay yerinden uzaklaştı.

Aracın güvenlik kamerası görüntülerine yansıyan o anlarda; bayrağı yanına alarak uzaklaşan kişi ile yanındakilerin kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için jandarma çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@