Bayındır Memursen’den Atama Müjdesi!

Bizler mezun sayısı 25 bin'i aşan 3301 nitelik kodlu Emlak ve Emlak Yönetimi ön lisans mezunu meslek elemanları olarak uzun süredir yürüttüğümüz çalışmalar üzerine Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünce kabul edilmiş ve mesleğimizin kuruma kazandıracağı değerleri anlatma fırsatı bulmuştuk.

Gündem 18.09.2020, 12:21
Bayındır Memursen’den Atama Müjdesi!

Kamu kurumlarındaki nitelikli personel ihtiyacına tam karşılık verebilecek seviyede eğitim almış bulunmaktayız. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü gibi devletimizin en stratejik, en eski ve en müstakil kurumundan sesimize kulak vermesinden mutluluk duyduk. Bayındır Memursen 2 nolu (Tapu Kadastro) Şube Başkanı ve Genç Memursen Genel Başkan Yardımcısı Taner Düzgören Beyin Sosyal Medyadan vermiş olduğu müjdeli haber emlak ve emlak yönetimi mezunlarını sevindirmiştir.

     Kendi mesleğimizi icra edebilmenin bizim için bir ön şartı bulunmamaktadır. Nitekim sözleşmeli yahut kadrolu her istihdamı 25.000 mezunumuz ile sevinçle karşıladık. . Hali hazırda yapılacak olan alımı bekliyor ve  kamudaki kadrolu personel problemlerinin maliyet vs. gibi nedenlerle ötelenmesi, bu nedenle sözleşmeli alıma yönlendirilmesi 25 bine yakın Emlak ve emlak yönetimi mezunu için bir farklılık teşkil etmiyor. Ayrıca pandemi döneminde yaşanan sıkıntılar ve Taşra birimlerinde yaşanan sıkıntıların aşılabilmesi için açılacak yeni kadrolarda '3301 emlak ve emlak yönetimi' bölümünün avantajları dikkate alınarak tercih edilebilmesi ile birlikte 500 atama talep ediyoruz .

     Devletimizin bu önemli kurumlarında çalışma fırsatı bu durumdan duyacağımız memnuniyeti bir kez daha hatırlatmak isteriz.


Emlak ve emlak yönetimi mezunları

Yorumlar (1)
muhammed afacan 5 ay önce
çok teşekkürler
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@