Başbakan Yıldırım "Türkiye iyi gelecek" konferansında konuşuyor (1)

Özgür ALTUNCU -Taner YENER/İSTANBUL,() Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul'da düzenlenen "Türkiye İyi Gelecek" konferansında konuşuyor. Yıldırım, "Hani yıllar geçer yıpranırsınız ama öyle bir şey de yok. Güzel yazılmış...

Haberler 02.09.2016, 16:38
Başbakan Yıldırım "Türkiye iyi gelecek" konferansında konuşuyor (1)

Özgür ALTUNCU -Taner YENER/İSTANBUL,() Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul'da düzenlenen "Türkiye İyi Gelecek" konferansında konuşuyor.
Yıldırım, "Hani yıllar geçer yıpranırsınız ama öyle bir şey de yok. Güzel yazılmış bir yazı var takip etmeyeceğim. Daha içten sohbetle devam edeceğim.100 günü bugün doldurduk" dedi.

Başbakan Yıldırdım ,"Geçmiş 100 güne bakıyorum vallahi başımıza gelmeyen kalmamış, başımıza gelen pişmiş tavuğun başına gelmez. Hepsi bugünü mü beklemiş? Darbeciler bizi beklemiş, içerden dışardan şer odakları yüklendi. Ama öyle bir millet var ki hepsinin canına okudu. 15 Temmuz dünya tarihine altın harflerle geçti. Dünyanın hiçbir ülkesinde silaha, tanka, uçağa karşı bedeniyle göğsüyle siper olarak darbeyi çökerten darbecilere darbe yapan başka millet yok. Bu millet Türk milleti ne kadar övünsek azdır. Cümle alem Türk milletinin bağımsızlık istiklal aşkının ne demek olduğunu bütün dünyaya göstermiştir" diye konuştu.
"Böylesine bir olayı yaşamış olmamıza rağmen siz de içindesiniz gördünüz" diyen Yıldırım, "Ekonomide normal dalgalanmalar dışında değişiklik olmadı. Brüksel'de havalimanı bombalandı, 10 gün açamadılar. Bizde hemen bankalar açık tıkır tıkır işlemeye başladı. Bizim milletimiz darbecilere ayar vermekle kalmadı, ekonomiye de ayar verdi" şeklinde konuştu.
(FOTOĞRAF) 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@