Balıkesir'e şehit ateşi düştü

Nazillioğlu'nun şehit olduğu haberi Balıkesir'in Bayat Köyü'nde oturan ailesine tez ulaştı.

Haberler 10.09.2015, 11:22
Balıkesir'e şehit ateşi düştü

Hilmi DUYAR - Coşkun YAMAN / BALIKESİR, (DHA) - TUNCELİ'de polis lojmanlarına PKK'lı teröristlerin düzenlediği saldırısında şehit düşen polis memuru, 21 yaşındaki Aydın Nazillioğlu'nun Balıkesir'in Bayat Köyü'ndeki baba ocağına ateş düştü.

Tunceli, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki polis lojmanlarına dün akşam roketatar ve otomatik silahlarla yapılan saldırıda 3 polis ve yoldan geçen bir kadın yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralı polislerden Özel Harekat Şubesi'nde görevli Aydın Nazillioğlu, doktorların müdahalesine rağmen şehit oldu. Bekar olan Nazillioğlu'nun şehit olduğu haberi Balıkesir'in Bayat Köyü'nde oturan ailesine tez ulaştı. Baba Yaşar ve anne Asiye Nazillioğlu, şehit oğulları için bugün düzenlenecek uğurlama törenine katılmak üzere Elazığ'a gitti. Buradaki tören ardından askeri uçakla cenazesi Balıkesir'e getirilecek olan şehit polisin Bayat Köyü'nde bugün ikindide toprağa verileceği bildirildi.

Ailesinin 3 çocuğundan ortancası olan Aydın Nazillioğlu'nun 23 yaşındaki ağabeyi Hamza Nazillioğlu'nun da polis olduğu ve Tunceli de görev yaptığı belirtildi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@