Bakanlık'tan Açık Artırmayla Biyogaz Satışı

-Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Antalya ve İskenderun tasfiye işletme Müdürlükleri aralarında biyogazın da bulunduğu 68 grup eşya ve aracın satışını açık artırmayla yapacak. ANKARA (ANKA) - Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'

Haberler 14.05.2015, 13:11
Bakanlık'tan Açık Artırmayla Biyogaz Satışı

-Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Antalya ve İskenderun tasfiye işletme Müdürlükleri aralarında biyogazın da bulunduğu 68 grup eşya ve aracın satışını açık artırmayla yapacak.

ANKARA (ANKA) - Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Antalya ve İskenderun tasfiye işletme Müdürlükleri aralarında biyogazın da bulunduğu 68 grup eşya ve aracın satışını açık artırmayla yapacak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü'nce satışa esas bedeli 59 TL ile 1 milyon TL arasında değişen; bebek arabası, saat, yat motoru, cep telefonu, ahşap dolap, masa, kahve fincanı, klima, konteyner, kompresör, gözlük çerçevesi, fotoğraf makinası, uçak malzemesi, biyogaz, üretim sistem hattı ve aksamları cinsi 23 grup eşya; açık artırma suretiyle, Liman Cad. T.M.O. Yanı Büyük Liman/Antalya adresindeki ihale salonunda 21 Mayıs 2015 tarihinde saat 09.30'da satışa sunulacak.

İskenderun Tasfiye İşletme Müdürlüğü'nce satışa esas bedeli  2 bin 20 TL ile en çok 115 bin 50 TL arasında değişen; damperli kamyon, muhtelif Kamyonet (açık kasa, kapalı kasa, panelvan), kamyon, minibüs, otomobil, çekici ve yarı römork (Frigorifik kasa) cinsi 45 adet araç; açık artırma suretiyle Denizciler Mahallesi 109 Sokak No: 2 Eski Denizciler Belediyesi Hizmet Binası İskenderun/Hatay adresinde 21 Mayıs 2015 tarihinde saat 09.30'da satışa sunulacak. 

Eşya, Araç Satış Şartnamesi ve ekleri Açık Artırma Yöntemiyle 10 TL bedel karşılığı İskenderun ve Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüklerinden alınabilecek. (ANKA)

(AR/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@