Bakanlık 13 Bin 500 TL maaşla sözleşmeli personel alacak

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapıyor! Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yüksek maaşla bilişim personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Bakanlık alacağı personele 13 bin 500 lira maaş verecek.

Haberler 29.08.2016, 14:46 29.08.2016, 14:55
Bakanlık 13 Bin 500 TL maaşla sözleşmeli personel alacak
memuruz.net'in buradaki haberine göre; İş arayan memur adaylarına büyük müjde geldi. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapıyor! Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yüksek maaşla bilişim personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Bakanlık alacağı personele 13 bin 500 lira maaş verecek. İşte personel alımını detayları...

Devlet Personel Başkanlığı DPB Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı yayınladı. DPB tarafından yüksek maaşla bilişim personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 sözleşmeli bilişim personeli alınacak. Kıdemli.net yazılım uzmanı ve kıdemli java yazılım uzmanı alınacak. İşe alınacak personellere aylık brüt sözleşmeli ücretinin 3 katı (13.500 TL) maaş ödenecek. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bilişim personeli alımına başvurular 16 Eylül 2016 tarihinde sona erecek.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bilişim personeli alımında Bakanlık tarafından sınav yapılacak. ÖSYM tarafından 5 - 6 Temmuz 2014 ve 4-5 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) ait KPSSP3 puanının yüzde yetmişi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirilir). Yabancı dil puanının yüzde otuzunun (belge ibraz etmeyenlerin yabancı dil puanı sıfır olarak değerlendirilir) toplamı esas alınarak, adaylar sözlü sınava çağırılacak. Personel alım ilanına, fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan adaylar başvurabilirler.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bilişim personeli alımına başvurular 1 – 16 Eylül 2016 tarihleri arasında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı internet sitesinde yayımlanan "Başvuru Formu" eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak yapılacaktır.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@