Bakan Zeybekci: Tl, Dolar Karşısında Yüzde 21 Değer Kaybetti (2)

BAKAN'DAN, ÇOCUĞA HARÇLIK

Haberler 16.10.2015, 23:42
Bakan Zeybekci: Tl, Dolar Karşısında Yüzde 21 Değer Kaybetti (2)
BAKAN'DAN, ÇOCUĞA HARÇLIK

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Karaman'da Valilik tarafından, Demosan Otel'de düzenlenen 'Serbest Bölgeler, Markalaşma ve Gıda Vadisi Çalıştayı'na katıldıktan sonra cuma namazını kılmak için yakındaki Yeşil Cami’ye geçti. Bakan Zeybekci, camide bulunduğu sırada zabıta görevlileri cami önünde kıyafet satan bir seyyar satıcının tezgahını alandan uzaklaştırdı. Sivil polisler de akli dengesi yerinde olmadığı öne sürülen bankta oturan bir kişiyi cami önünden uzaklaştırdı.

Namaz çıkışı cami önünde Mescid-i Aksa adlı Kuran kursuna yardım toplamak isteyen bir kişi de yine sivil polislerin uyarısı sonucu alandan uzaklaştırıldı.

Bakan Zeybekci, namazın ardından cami önündeki vatandaşlarla tek tek tokalaşıp selamlaştı. Çocuklarla da yakından ilgilenen Bakan Zeybekci, 4-5 yaşlarında babasının kucağında olan bir çocukla da yakından ilgilendi. Bakan Zeybekci, çocuğun elindeki madeni paranın her cuma günü namaza geldiği için babası tarafından verildiğini öğrenince kendisi de ona harçlık vermek istedi. Bakan Zeybekci, önce çocuğa harçlık vermek için elini cebine attı. Vazgeçen Bakan Zeybek, ardından korumalarına döndü, aldığı parayı çocuğa verdi. Bakan Zeybekci başka bir çocuğa da yine korumalardan aldığı parayı verdi.

Bakan Zeybekci, daha sonra kentten ayrıldı.FOTOĞRAFLI 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@