Bakan Soylu Suç Duyurusunda Bulunmuştu! Hadi Özışık ve Süleyman Özışık'ın Evine Polis Baskını

Hadi Özışık ve Süleyman Özışık kardeşlerin evine polis baskını düzenlendi. İki ismin evine gerçekleştirilen aramalar sonrasında ise cep telefonu ve bilgisayarlara el konuldu.

Bakan Soylu Suç Duyurusunda Bulunmuştu! Hadi Özışık ve Süleyman Özışık'ın Evine Polis Baskını

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hadi Özışık ve Süleyman Özışık  hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Sedat Peker tarafından yayımlanan videolarda yer alan iddialar kapsamında başlatılan soruşturma kapsamında iki ismin evine polis baskını düzenlendi. 

POLİS BASKINI DÜZENLENDİ

A Haber'in aktardığına göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na yapılan suç duyurusu sonrası başlatılan soruşturma kapsamında çok önemli bir gelişme yaşandı. Başlatılan soruşturmanın ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na Hadi Özışık ve Süleyman Özışık kardeşlerin ikametlerinde arama yapılması için talimat yazısı gönderdi. 

Gönderilen talimat yazısının ardından, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı İstanbul Anadolu Sulh Ceza Hakimliği'nden iki ismin ikamet ettikleri adreslerinde aranma yapılmasını istendi. 

Cep Telefonu ve Bilgisayarlara El Konuldu

Başsavcılık tarafından verilen talimat ve Sulh Ceza Hakimliği'nden çıkan arama kararı sonrasında İstanbul Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Polis ekipleri tarafından hem Hadi Özışık'ın hemde Süleyman Özışık'ın evinde arama yapıldı. Yapılan aramalarda Özışık kardeşlere ait olan iki adet bilgisayar ve iki cep telefonuna incelenmek üzere el konuldu. 

Detaylar Geliyor...

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@