Bakan Özlü "Devlet söz konusu olduğunda görüş ayrılıklarımızı bir yana ittik"

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü İstanbul'da katıldığı bir programda, "5 Temmuz'dan sonra ortaya çıkan tablo, eminim ki herkesi çok memnun ediyor. Herkesin ümitlerinin artmasına...

Haberler 18.08.2016, 12:19
Bakan Özlü "Devlet söz konusu olduğunda görüş ayrılıklarımızı bir yana ittik"
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü İstanbul'da katıldığı bir programda, "5 Temmuz'dan sonra ortaya çıkan tablo, eminim ki herkesi çok memnun ediyor. Herkesin ümitlerinin artmasına vesile oluyor. Vatan, millet ve devlet söz konusu olduğunda görüş ayrılıklarımızı bir yana ittik" dedi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) tarafından İstanbul'da düzenlenen Plastik Mükemmeliyet Merkezi'nin tanıtım ve protokol imza töreninde konuştu.

"PAGEV mensupları şunu çok iyi biliyor; sektörü güçlendirirsek, tek tek firmalarımızı da otomatik olarak güçlendirmiş olacağız" diyen Bakan Özlü sözü 15 Temmuz sonrasında ortaya çıkan tabloya getirerek, "Doğrusu bu anlayışa sadece ekonomik hayatta değil, her alanda ihtiyaç duyuyoruz. Bu açıdan 15 Temmuz'dan sonra ortaya çıkan tablo, eminim ki herkesi çok memnun ediyor. Herkesin ümitlerinin artmasına vesile oluyor. Vatan, millet ve devlet söz konusu olduğunda görüş ayrılıklarımızı bir yana ittik. Zira aramızda hiçbir görüş ayrılığının, hiçbir rekabetin ülkemizden daha önemli olmadığını anladık" ifadesini kullandı.

"EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ OLACAK"

Geçmişe bir sünger çektiklerini ve çok güzel bir kenetlenme tablosu ortaya koyduklarını söyleyen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Önümüzdeki dönemde de en büyük gücümüzün bu olacağını düşünüyorum. Kenetlenmenin güzel bir örneğini ortaya koyan plastik sektörümüzün temsilcilerini teşekkür ediyorum" diye konuştu. Bakan Özlü'nün konuşmasının ardından protokol imza töreni gerçekleştirildi. Bakan Faruk Özlü son olarak plastik sektöründe üretilen ürünlerin yer aldığı standı gezip, bilgi aldı.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@