Bakan Eroğlu: Avrupa Uyanıklık Yapıyor (2)

'BÜTÜN CEPHANELİKLERİ TAHRİP OLDU'

Haberler 27.09.2015, 23:43
Bakan Eroğlu: Avrupa Uyanıklık Yapıyor (2)
'BÜTÜN CEPHANELİKLERİ TAHRİP OLDU'

Dinar'da Ak Parti'nin Kadem Düğün Salonu'nda gerçekleşen bayramlaşma töreninde konuşan Bakan Veysel Eroğlu, Türkiye'nin büyük bir güç olduğunu söyledi. Bakan Eroğlu, şöyle konuştu:

"Artık kendi savunma sanayimizi yapacak güce eriştik. Eskiden dağlar dövülüyordu. Yanlış dağlar vuruluyordu. O dağlar altında çok büyük yerler yapmışlar. Bu inlerin 4 kapısı var. Şimdi jetlerimiz o 4 kapıyı da vuruyor. Onlar o inlerin içinde kalıyor. Allah'a şükürler olsun Kandil yerle bir edildi. Kendi mühendisimiz, sanayicimizin yaptığı güdümlü füzelerimiz var. Gidiyor, inini takip edip patlatıyor. Şu an bütün cephanelikleri tahrip oldu. Türkiye içinde ufak tefek hareketlerle, güya terör örgütü kendisini göstermeye çalışıyor. Kar etmez. Onlar da tamamen etkisiz hale getirilecek. Bunu tamamen Türkiye'nin gücüne borçluyuz." 

KIZININ DOĞUM YAPACAĞI HABERİ GELDİ

Bakan Eroğlu konuşmasının ardından Dinarlılarla bayramlaşarak Sandıklı'ya geçti. Burada kaymakamlık ve belediyenin ortaklaşa düzenlediği bayramlaşmaya katılan Bakan Eroğlu, vatandaşla tek tek tokalaşarak isteklerini dinledi. Buradaki programı sırasında Ankara'daki kızı Merve Uşun'un doğum yapacağını öğrenen Bakan Eroğlu, programını iptal ederek Ankara'ya yola çıktı. Bakan Eroğlu'nun ikinci kez dede olacağı belirtildi.


FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@