Bakan Bozdağ'dan korkutan 2'nci darbe uyarısı....

Bakan Bozdağ'dan korkutan 2'nci darbe analizi! Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ elebaşı Gülen'in yakalanmaması halinde ikinci bir darbe planını daha hayata geçirebileceğini söyledi.

Haberler 29.07.2016, 00:56 29.07.2016, 00:58
Bakan Bozdağ'dan korkutan 2'nci darbe uyarısı....
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ elebaşı Gülen'in kullandığı ifadelerden yeni bir darbe daha yapabileceğinin işaretlerini verdiğini ve bu nedenle yakalanmasının ikinci bir darbe girişiminin yaşanmaması bakımından önemli olduğunu söyledi.

HUMEYNİ GİBİ TÜRKİYE'YE GELECEKTİ

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Habertürk-TV'de katıldığı canlı yayında Fethullah Gülen'in darbe girişiminin başarılı olması halinde Humeyni gibi Türkiye'ye geleceğini belirtti. Bozdağ, "Humeyni Paris'ten nasıl döndüyse Fetullah Gülen de Türkiye'ye öyle dönecekti ve Türkiye'de sadece anayasa rafa kaldırılmış olmayacaktı bana göre rejim de değişecekti" dedi.

"BU DARBENİN ARTÇILARININ OLMA İHTİMALİ VAR"

Ayrıca Bozdağ, "Bu darbe teşebbüsü başarısız oldu ama bunu sevk ve idare eden kişi açıklamalar yaptı, bir yandan darbecilere itirafçı olmayın, gerçekleri söylemeyin derken öte yandan hükümeti ve darbeye karşı duranları ölümle ve cehennemle tehdit etmesi son derece önemli ve bu darbenin artçısının olma ihtimali var ve bu artçısını da yine Pennsylvania'daki bu zatın yapabilme ihtimali güçlü. İkinci bir darbe teşebbüsünün önlenmesi bakımından ve bunun böylesi bir teşebbüsü sevk ve idare etmemesi bakımından da bunun yakalanması ve tutuklanması aciliyet kesbetmektedir ve pek çok deliller karartılıyor" diye de uyarıda bulundu.

Kaynak: memuruz.net
Yorumlar (1)
ahmet tolga 4 yıl önce
İkinci darbe ihtimali yoktur.Enazından 10 yıl.Ancak suikast ihtimallerine karşı dikkatli olmak gerekir.Bu ülke hepimizin.yönetenleri biz seçiyoruz bunada halkın irade beyanı diyoruz.madem kendi istek ve irademizle seçiyoruz o zaman seçtiklerimizede sahip çıkmak onları korumak zorundayız.Seçtiklerimiz sadece kendilerine oy veren seçmenlerin değil vermeyenlerinde yöneticisidir.O nedenle bütün toplumun can ve mal güvenliğini yaşama tutunma şartlarını sağlama sorumluluğu ile yükümlüdürler.Başbakan B.Yıldımı kriz sürecinde ve daha öncesinde takındığı olumlu tavırlar,ve yapıcı sözlerinden dolayı kutluyorum.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@