Bakan Akdağ: Başbakan, revizyona ihtiyaç duyabilir (4)

'KILI KIRK YARYORUZ' Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin programına Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nde (AKİB) sağlık çalışanlarıyla yaptığı toplantıyla devam etti. 15 Temmuz'da Türkiye'nin Suriye gibi yapılmak istendiği, darbe girişiminin...

Haberler 01.09.2016, 17:55
Bakan Akdağ: Başbakan, revizyona ihtiyaç duyabilir (4)

'KILI KIRK YARYORUZ'
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin programına Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nde (AKİB) sağlık çalışanlarıyla yaptığı toplantıyla devam etti. 15 Temmuz'da Türkiye'nin Suriye gibi yapılmak istendiği, darbe girişiminin ardından da FETÖ unsurlarını çok dikkatli bir şekilde temizlemeye başladıklarını belirten Akdağ, şunları söyledi:
"Bir takım değerlendirmeler oluyor. Açığa alınan insanlar oldu. Kılı kırk yararak hareket ediyoruz. Özellikle memuriyetten uzaklaştırılacak insanlar olacak. Çok severek yapacağımız bir iş değil ama bu örgütü dağıtmak zorundayız. Çünkü bunlar 40 sene boyunca bizim içimizde sinsice planlarını kurdular. Bir kere daha aynı delikten milletin zehirlenmesine müsaade edemeyiz."

Bakan Recep Akdağ'ın konuşmasının ardından toplantı basına kapatıldı ve bu bölümde Akdağ'ın sağlıkçıların sorunlarını ve önerilerini dinlediği belirtildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@