Bahçeli'den MHP'de ortalığı karıştıracak iddia

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'deki olağanüstü kurultay çağrıları hakkında açıklama yaptı. Bahçeli, bomba bir iddiada bulundu.

Haberler 01.12.2015, 15:22
Bahçeli'den MHP'de ortalığı karıştıracak iddia

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Grup Toplantısı'nın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bazı adayların "MHP'yi CHP'lileştirme gibi kötü bir alışkanlığı' olduğunu söyleyen Bahçeli, bir adayın da Gülen Cemaati'nin siyasi figürü olduğunu dile getirdi. Parti içi muhalefetteki isimlerin olağanüstü kurultay çağrısı ve MHP Genel Başkanlığı'na adaylığını koyan isimler hakkında Bahçeli, "Adaylar arasında öyle biri var ki Fethullah Gülen hareketinin siyasi figürü olarak görevlendirilmiştir. Herkes aklını başına alsın" dedi.

"BİR TANESİNİN ADAY OLMA HAKKI YOKTUR"

Bahçeli konuşmasının devamında şunları söyledi:Sonraki kongremiz 2018 tarihinde gerçekleşecektir. Olağanüstü kongre talebi demokratik hakkıdır. Şu an 13 arkadaşım genel başkanlığa aday olmuştur. Bir tanesinin (Sinan Oğan) aday olma hakkı yoktur. Çünkü ihraç edilmiştir. MHP'yi bazıları CHP'ye benzetmeye çalışıyor. Bir de bu adaylardan biri vardır ki Fethullah Gülen Cemaati'nin siyasi figürü olarak MHP'ye girmiştir. Çok yakında göreceksiniz. Herkes aklını başına alsın.

 

 

 

 

 

Kaynak: TürkiyeEgitim

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@