Babuşçu Twitter Hesabını Kapattı

AK Parti'nin aday göstermediği Balıkesir milletrvekili Tülay Babuşçu Twitter hesabını kapattı. Ak Parti'nin YSK'ya verdiği listede yer almayan ve yeniden aday gösterilmeyen Balıkesir m

Haberler 08.04.2015, 22:15
Babuşçu Twitter Hesabını Kapattı

AK Parti'nin aday göstermediği Balıkesir milletrvekili Tülay Babuşçu Twitter hesabını kapattı.

Ak Parti'nin YSK'ya verdiği listede yer almayan ve yeniden aday gösterilmeyen Balıkesir milletvekili Tülay Babuşçu Twitter hesabını kapattı. Babuşçu'nun Facebook hesabının ise açık olduğu görüldü.

Babuşçu sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelmişti.  

Babuşçu, paylaştığı ve İsmet İnönü'ye hakaret içeren Tweet nedeniyle büyük tepki çekmişti. Tülay babuşçu bu paylaşım sonrasında özür dilemiş ve paylaştığı mesajı silmişti.

Tülay Babuşçu'nun tartışma yaratan bir diğer paylaşımı ise Türkiye Cumhuriyeti'ni reklam arası olarak nitelediği mesajdı.

Babuşçu Facebook hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'la tarihi Türk askerleri önünde el sıkışırken çekilen fotoğrafı ile birlikte paylaştığı mesajında, "Bu resim okunması gereken bir resim. Filistin'i vermediği bahanesiyle yıkılan Osmanlı İmparatorluğu ve Filistin Devlet Başkanı'yla Cumhurbaşkanı'mızın arka plan görüntüsü. Muhteşem bir zeka. Tabiki Sn Cumhurbaşkanı'mızın zekası. 600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi" ifadelerini kullanmıştı. (Hürriyet)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@