Aynı Gün İçinde İki Öğretmenden Gelen Acı Haber Eğitim Camiasını Yasa Boğdu!

Aydın'da yaşayan ve bir süredir kanser tedavisi gören iki öğretmenden aynı gün içerisinde acı haber geldi. Öğretmenlerin vefat etmesi eğitim camiasını yasa boğdu.

Aynı Gün İçinde İki Öğretmenden Gelen Acı Haber Eğitim Camiasını Yasa Boğdu!

Aydın'da iki öğretmenin vefat haberinin gelmesi eğitim camiasını yasa boğdu. Her iki öğretmenin de bir süredir kanser tedavisi gördükleri bildirildi.

İKİ VEFAT HABERİ AYNI GÜNDE GELDİ!

Aydın'da görev yapan iki öğretmenin aynı gün içerisinde ölümleri büyük bir üzüntüyle karşılandı. Öğretmenlerin ikisinin de amansız hastalık kanser ile bir süredir mücadele ettikleri bildirildi. Ardı ardına gelen vefat haberleri öğretmenlerin ailelerinde büyük bir şok etkisi yarattı.

KANSER HAYATTAN ALDI!

Aydın Sultan Abdülhamid Han Meslek Lisesi Müdürü Hacer Kıvanç Eryılmaz 50 yaşında kanere karşı yaşam savaşını kaybederek hayata gözlerini yumdu. Eryılmaz'dan gelen ölüm haberi büyük bir üzüntüye sebep olurken ardından bir vefat haberi daha gelerek üzüntüyü katmerledi.

GENÇ YAŞINDA KANSERE YENİK DÜŞTÜ!

Aydın'da özel bir okulda Türkçe öğretmeni olarak görev yapan 34 yaşındaki Neslihan Ada Arı da kanser nedeniyle verdiği yaşam savaşını kaybetti. Genç yaşta hayatını kaybeden öğretmen 3 yıldır pankreas kanseri nedeniyle tedavi görüyordu. Neslihan Ada Arı'nın tedavi gördüğü hastanede vefat ettiği bildirildi.

Aynı gün içinde iki ölüm haberi alan eğitim camiası ise çok büyük bir üzüntü yaşadı. Öğretmenlerin cenaze törenleri koronavirüs tedbirleri kapsamında kalabalık olmayacak. Aileleri, öğrencileri ve meslektaşları öğretmenlerin vefatlarından dolayı yasa boğuldular.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@