Ayedaş Seçim Öncesi Tedbir Aldı

İSTANBUL(ANKA)-Anadolu Yakası Elektirik Dağıtım AŞ. (AYEDAŞ), 1 Kasım seçimleri öncesi olası arızala...

Haberler 30.10.2015, 16:20
Ayedaş Seçim Öncesi Tedbir Aldı

İSTANBUL(ANKA)-Anadolu Yakası Elektirik Dağıtım AŞ. (AYEDAŞ), 1 Kasım seçimleri öncesi olası arızalara karşı, YSK ile koordinasyon sağlayarak, en hızlı müdahale imkanı sağlamak adına kritik bölgelerde 24 saat nöbetçi ekipler görevlendirdi.

AYEDAŞ, 1 Kasım’da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sırasında ve sonrasında enerji arzında herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli tedbirleri Yüksek Seçim Kurulu ve valilik başta olmak üzere ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla koordinasyon sağlayarak azami ölçüde aldığını açıkladı.

AYEDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre, alınan tedbirler kapsamında seçim tarihinde sorumluluk kapsamındaki illerde programlı enerji kesintisi planlanmayacak. Bunun yanında bölgelerin enerji sürekliliğini sağlamak adına alternatif enerji besleme planları yapıldı. Olası arızalara karşın, YSK ile koordinasyon sağlanarak, en hızlı müdahale imkanı sağlamak adına kritik bölgelerde 24 saat nöbetçi ekipler görevlendirildi. YSK tarafından belirlenen oy sayımı yapılacak merkezlerin jeneratör ihtiyaçlarına katkıda bulunuldu. Ayrıca, sokak ve cadde aydınlatmalarına kapsamlı bakım yapılarak tüm aydınlatmalar yanar hale getirildi.

Elektrik dağıtım şebekesine ilişkin her türlü konuda ALO 186 Çağrı Merkezi kanalıyla bildirimde bulunulabilecek.(ANKA)

(TB/ÖZK)

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@