Avcılar ve Beylikdüzünde Ucuz Otel

Genel itibariyle beylikdüzü günlük kiralık suit daire seçimlerinde yüzdelik payın büyük bir kısmı aracısız günlük kiralık daire kiralayanların elindedir.

Gündem 31.07.2020, 15:28 03.08.2020, 16:52
Avcılar ve Beylikdüzünde Ucuz Otel

Genel itibariyle beylikdüzü günlük kiralık suit daire seçimlerinde yüzdelik payın büyük bir kısmı aracısız günlük kiralık daire kiralayanların elindedir. Ancak bu tür kiralamalarda bir bağlayıcılık olmadığı için müşteri memnuniyetsizliği oluştuğu zaman mağdur olan kişinin en fazla yapabileceği şey bir daha o kişinin evini kiralamamak olarak kalacaktır. Ya da tam tersi bir açıdan bakacak olursak kiraya verdiği evine iyi bakmayan ve aşırı kirleten bir tüketiciye karşı caydırıcı hiçbir önlem alınamaz.

Kişi evi kötü ve hor kullandığıyla kalır ve mal sahibi bir sonra ki defa bu kişi aradığında ona evini kiraya vermez. Ancak kişinin evin içinde iken evi hor kullanması veya var ise bozduğu bir eşya veya kırdığı bir eşya var ise bu içerde malı hor kullanan kişinin yanına kar kalacaktır. Ancak artık durum öyle değil. Aracılar ile günlük kiralık daire kiralamanın çok daha güvenilir olduğunu ve buna rağmen fiyatlarda hiçbir farklılık olmadığını anlayan tüketici kitlesi artık bu aracılar yani internet siteleri aracılığı ile avcılar günlük ev kiralama konusunu tercih etmektedirler. Tüketicilerin ödediği miktar değişmiyor, tüketici yine aynı parayı ödüyor ancak evini kiraya veren kişi internet site sahibine belirli bir komisyon ödüyor. Ödediği bu komisyonun ödeme şeklini kısaca bahsedelim, detaylı olarak bir sonra ki yazımızda zaten en az yarım sayfa bu konudan bahsedeceğiz. Ödeme peşin yapılmaktadır. Yapılan ödeme daire sahibine değil, siteye yapılmaktadır. Tüketici ödeyeceği parayı bilir, ev sahibi ile site arasında ki komisyonu bilmez. Site aldığı paradan kendi komisyonunu kestikten sonra ve evi kiralayan kişi evin içine girdikten sonra site sahibi ev sahibinin hak edişini hesabına aktarır.

Bu işleyişin bu şekilde olması hem mal sahibinin, hem de günlük kiralık daireyi kiralayan kişinin menfaatinedir. Bunu sorduğunuzda her iki tarafta aynını söyleyecektir. Aksini söyleyecek olan kişinin samimiyetinden şüphe edebilirsiniz çünkü muhtemelen o kişi ya geçmişte günlük kiralık daire işi yaparken birilerini mağdur etmiştir veya kiraladığı günlük kiralık dairede mağduriyet yaşatmış olması olasıdır. Bu sebepten dolayı günlük apart daire işleyişinin içinde bir aracının olması iyidir.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@