Avcı'nın babası HDP'ye destek toplantıları yapmış

İZMİR'de, FETÖ/PDY yönelik düzenlenen operasyonda, aralarında emekli polis ve işletmecilerin de bulunduğu 19 kişi gözaltına alındı.

Haberler 25.08.2016, 13:46
Avcı'nın babası HDP'ye destek toplantıları yapmış
DHA - İZMİR'de, FETÖ/PDY yönelik düzenlenen operasyonda, aralarında emekli polis ve işletmecilerin de bulunduğu 19 kişi gözaltına alındı. Aralarında, Avukat Gültekin Avcı'nın babası İsmail Avcı'nın da bulunduğu sanıkların, cemaat toplantıları düzenledikleri, 7 Haziran seçimlerinde HDP'ye destek istedikleri belirtildi.

FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz darbe girişiminden sonra İzmir Emniyet Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yeni bir operasyon yaptı. Kent içinde belirlenen adreslere yapılan operasyonda, aralarında Avukat Gültekin Avcı'nın emekli polis olan babası İsmail Avcı ve kahve firması sahibi S.T.'nin de aralarında bulunduğu 19 kişi gözaltına alındı. Gözaltındaki emekli polis ve işletmecilerin, Bayraklı İlçesi'ndeki iş merkezinde cemaate destek toplantıları yaptıkları öğrenildi. Yine 7 Haziran seçimleri öncesinde yapılan bu toplantılarda, HDP'ye destek istendiği de polisin, takibiyle belirlendi.
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@