Ato Başkanı Bezci'den Şehit Babasına Rekor Hediyesi

ANKARA(ANKA) - Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Dağlıca'da şehit ola...

Haberler 11.09.2015, 12:25
Ato Başkanı Bezci'den Şehit Babasına Rekor Hediyesi

ANKARA(ANKA) - Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Dağlıca'da şehit olan Okan Taşan'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Bezci ziyaretinde, “Dünya’nın En Büyük Çiçek Masa Aranjmanı” alanında Guinness Rekoruna girmiş aranjmanı da şehit babasına hediye etti.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Hakkari’nin Dağlıca kesiminde terör saldırısında şehit düşen Piyade Üstçavuş Okan Taşan için taziye ziyaretinde bulundu. Şehit Okan Taşan’ın Pursaklar Karacaören TOKİ Konutları’nda bulunan baba evine gerçekleşen taziye ziyaretinde ATO Başkanı Bezci’ye Başkanvekili Ayhan Atalay, Yönetim Kurulu Üyeleri Ferhat Ertürk, Mehmet Aypek, Galip Yeşilbaş ile Çiçekçiler ve Baharatçılar Komitesi Başkan Vekili Yakup Özkılıç eşlik etti. Kur’an-ı Kerim’in okunduğu ziyarette oğlunu şehit veren baba Bayram Taşan, “Yüreğimizdeki bu acı hiç gitmeyecek ama bu ülkede herkesin birlik beraberlik içinde olduğunu bilmek bizim içimizi rahatlatıyor” dedi.

Önceki gün ATO tarafından düzenlenen ASF kapsamında “Dünya’nın En Büyük Çiçek Masa Aranjmanı” alanında Guinness Rekoru kırılmış ve bu rekor şehitlere armağan edilmişti. Aranjman masasının en önünde yer alan beyaz ve kırmızı karanfillerden yapılan Türk Bayrağı da şehit babasına armağan edildi. Duygulu anlar yaşanan ziyarette, şehit yakınları bu anlamlı armağandan dolayı gurur duyduklarını söylediler. (ANKA)

(AR/OLÇ) 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@