Ata'ya Saygı Zinciri Ve Saygı Dalışı...

ULU Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 77'inci yıldönümünde Küçükyalı’dan Kadıköy’e sahil yolunda "ATA'ya Saygı Zinciri" oluşturuldu.

Haberler 10.11.2015, 23:35
Ata'ya Saygı Zinciri Ve Saygı Dalışı...
(DHA) ULU Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 77'inci yıldönümünde Küçükyalı’dan Kadıköy’e sahil yolunda "ATA'ya Saygı Zinciri" oluşturuldu. Ellerinde bayraklarla kilometrelerce zincir oluşturan binlerce kişi Atatürk’ü anarken, bir dalış grubu da Küçükyalı sahilinde "ATA'ya Saygı Dalışı" yaptı. Dalgıçların su yüzüne Atatürk’ün gözlerinin bulunduğu pankart ve Türk Bayrağı ile çıkışı sahilde toplananlar tarafından alkışlarla karşılandı.

Atatürk’ü anmak için erken saatlerde dolduran binlerce kişi saatler 09.05’i gösterdiğinde ellerindeki bayraklarla el ele tutuşarak, kilometrelerce uzunlukta bir insan zinciri oluşturdular. Küçükyalı sahilden Kadıköy’e kadar uzanan "ATA'ya Saygı Zinciri" saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasına kadar sürdü. Bu sırada “Derinlere saygı Dalış” grubuna üye dalgıçlar da Küçükyalı sahilde "ATA'ya Saygı Dalışı" yaptı. Dalgıçların saat 09.05’te ellerinde Atatürk’ün gözlerini taşıyan bir pankart ve Türk Bayrağı ile su yüzüne çıkışları ise sahilde toplanan kalabalık tarafından alkışlarla karşılandı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@