Atatürk resmini kaldırıp yerine Ayet astılar!

Bir AK Parti İlçe binasındaki makam odasının duvarında asılı bulunan Atatürk resminin kaldırılarak yerine Ayet resmi konulması ilçede günün konusu oldu.

Haberler 16.05.2016, 22:48
Atatürk resmini kaldırıp yerine Ayet astılar!
Bazı Ak Partili yöneticilerin bile tepki gösterdiği konuyla ilgili İlçe başkanı İmran Acar” Hiçbir sebebi yok,öyle gerekli görmüşler” dedi.

Zile Müftülüğü’nün Kutlu doğum Haftası gerekçesiyle düzenlediği etkinlikte Kur’an-ı Kerim Tasarımlı pasta kesilmesinin ardından,  Ak Parti İlçe Binasında da Atatürk posterinin kaldırılarak yerine, üzerinde Ayet-el Kürsü,ve bereket dualarının bulunduğu Kur’an-ı kerim resmi konulması ilçe’de günün konusu oldu.

19 Haziran 2014 tarihinde Genel merkez tarafından atanan İmam Hatip mezunu İlçe başkanı  makam odasında yeni düzenleme yaptırdı.Yeni yapılan düzenlemeyle Ak Parti eski İlçe başkanı  döneminde makam masasının hemen arkasındaki duvarda eski başbakanlardan Adnan Menderes ile yan yana birlikte resmi bulunan  Atatürk’ün tablosu konulmadı. Bunun  yerine , en üste üzerinde ayet-el kürsü ve bereket dualarının yazılı bulunduğu çerçeveli kur’an-ı Kerim resmi asıldı. Bunun altına Türk bayrağı ve yanlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu’nun resimleri konuldu.

İlçe Başkanı  Atatürk resminin kaldırılması ile ilgili yaptığı açıklamada, posterin kaldırılmasının özel bir nedeni olmadığını belirterek,”Bunun hiçbir sebebi yok, odayı düzenleyen arkadaşlar öyle bir fon oluşturmuşlar, öyle gerekli görmüşler. hem ne var bunda evdede kuran'ı indirip sayın Erdoğan'ın resmini astım yerine hepsi bu”dedi. Yorumlar (3)
modacıamları 5 yıl önce
şimdilerde bu tip davranışlar moda oldu. Hükümet değişirse hemen indirir yerine gerekli şeyi koyarlar. düzen adamları bunlar.
bunlar 5 yıl önce
dinin bundan ibaret olduğunu sanan zavallıdan başka bişey değil. tabi bi de yaranmak için.
hayrettinin 5 yıl önce
bukalemunun çift ayaklıları.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@