Asiad Başkanı Aydın: Çankaya'ya Yapılacak Her Türlü Çalışmada Yanınızdayız

ANKARA (ANKA)- Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı Barış Aydın,  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i yönetim kurulu ile birlikte ziyaretinde “Çankaya’ya yap

Haberler 15.12.2014, 10:25
Asiad Başkanı Aydın: Çankaya'ya Yapılacak Her Türlü Çalışmada Yanınızdayız

ANKARA (ANKA)- Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı Barış Aydın,  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i yönetim kurulu ile birlikte ziyaretinde “Çankaya’ya yapılacak her türlü çalışmada ASİAD olarak sizlerin yanınızdayız” dedi.

Yerel seçim yarışında rakibi olan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i, makamında ziyaret eden Barış Aydın, dernek olarak Anadolu’ya ve dünyaya açılmayı hedeflediklerini belirterek, Çankaya’nın “Türkiye’nin misafir odası ve dünyaya açılan penceresi” olduğu vurgusunu yaptı.

Çankaya’nın büyük bir ilçe olduğunu ve Ankara’ya kendisini gösterecek çalışmaların yapılması gerektiğini bildiren Aydın, “Biz de ASİAD olarak taşın altına elimizi koymaya hazırız. Çankaya’ya yapılacak her türlü hizmette sizlerin yanındayız. Gerçekleştirilecek her projede ortak akılla hareket etmek son derece önemli” dedi.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de seçim döneminde kıyasıya rekabet ettiklerini hatırlatarak, iki farklı parti adayı olarak güzel bir süreç geçirdiklerini ifade etti.

Taşdelen, STK’ların ve iş dünyasının önemine işaret ederek, iş dünyasında yerel ve özel yönetimlerin iş birliği içerisinde olması gerektiğini ve ortak akılla hareket edilmesi gerektiğini söyledi. (ANKA)

(MLT/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@