Artvin'e Yardım Kampanyası

CHP sel felaketiyle sarsılan Artvin için yardım kampanyası başlattı.

Haberler 27.08.2015, 15:10
Artvin'e Yardım Kampanyası

ANKARA (ANKA)- CHP sel felaketiyle sarsılan Artvin için yardım kampanyası başlattı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla İstanbul'daki CHP'li belediyeler organize olarak Artvin’e yardım göndermeye başladı. Kuru gıda, temizlik malzemeleri, su gibi temel ihtiyaç malzemelerinin yanı sıra sel felaketinin açtığı yaraların sarılması için gerekli araç gereç ve teçhizatın da gönderildiği kaydedildi.

Yardım kampanyasının koordinasyonunu gerçekleştiren yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, belediyelerin bugüne kadar mağduriyet yaşanan her yere yardıma koştuğunu belirterek şöyle dedi:

“Silopi, Suruç, Kerkük, Bosna yardımlarının ardından bugün de sel felaketine maruz kalan Artvin halkının yanında olacağız. İstanbul belediyelerimiz organize olarak hemen yardımları göndermeye başladılar. Yarın da Büyükçekmece Belediye Başkanımız Hasan Akgün başkanlığında bir heyet bölgede belediyecilik bakımından teknik incelemelerde bulunarak olayın nedenleri, bugünkü durum ve bundan sonra zarar gören bölgelerin nasıl ayağa kaldırılacağı konusunda detaylı bir rapor hazırlayacak. Bundan sonra da çalışmalarımız ve yardımlarımız sürecek. Artvin halkıyla dayanışma içinde olacağız.'' (ANKA)

(MG/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@