Arkadaşlarına Mesaj Atıp İntihar Etti

ADANA'da 18 yaşındaki Cevdet Can Tahraoğlu, cep telefonunda numarası bulunan herkese veda mesajı attıktan sonra iple kendini asarak canına kıydı.

Haberler 05.10.2015, 12:34
Arkadaşlarına Mesaj Atıp İntihar Etti
(DHA) - ADANA'da 18 yaşındaki Cevdet Can Tahraoğlu, cep telefonunda numarası bulunan herkese veda mesajı attıktan sonra iple kendini asarak canına kıydı.

Merkez Yüreğir İlçesi'nin Güneşli Mahallesi'nde oturan Cevdet Can Tahraoğlu, pazar günü öğle saatlerinde arkadaşlarına whatsapp üzerinden 'Beni unutmayın. Sizi çok seviyorum. Sizden adam olanın canına tüküreyim. Canımsınız, yaşanmışlıklar çok güzeldi. Ailem, Eminem size emanet" yazıp tüm arkadaşlarına gönderdi. Telefonun internet erişimi kapalı olan Tahraoğlu'nun mesajı alıcılarına ulaşmadı. Telefonunu kapatan Tahraoğlu, ailesi dışarıdayken odasında dinlediği müziğin sesini açıp, tavandaki kancaya bağladığı ipe kendini astı.

ANNE: HİÇBİR SORUNU YOKTU

Eve gelen yakınları Cevdet Can Tahraoğlu'nun odasında ipe asılı cesedini bulunca sinir krizi geçirdi. Cevdet Can Tahraoğlu'nun cenazesi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Oğlunun canına kıyması için hiç bir neden olmadığını söyleyen annesi Hayriye Tahraoğlu, "El bebek, gül bebek yetiştirdim. Benim oğlumun hiç bir sorunu yoktu. Kız arkadaşı vardı, 'anne bizi evlendirecek misin?' derdi, ben de okulu bitirince evlendirecektim. Neden böyle yaptı bilmiyorum" diye konuştu. Tahraoğlu'nun neden intihar ettiğinin belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@