Apartmanın deposunda Fethullah Gülen'in kitapları ve 7 bin CD'si bulundu

KOCAELİ'nin Darıca İlçesi'nde bir apartmanın deposunda Fethullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı Fethullah Gülen'e ait 7 bin CD ve kitaplar bulundu. Apartman sakinleri, koliler içerisindeki CD ve kitapları...

Haberler 11.08.2016, 12:00
Apartmanın deposunda Fethullah Gülen'in kitapları ve 7 bin CD'si bulundu
Erol POLAT/DARICA (Kocaeli), () - KOCAELİ'nin Darıca İlçesi'nde bir apartmanın deposunda Fethullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı Fethullah Gülen'e ait 7 bin CD ve kitaplar bulundu. Apartman sakinleri, koliler içerisindeki CD ve kitapları binada daha önce oturan öğrencilerin depoya koyduğunu söyledi.

Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir ihbar üzerine Abdi İpekçi Mahallesi'nde bir apartmanın alt katındaki depoda arama yaptı. Kolilerin içerisinde bulunan Fethullah Gülen'e ait 7 bin CD ile kitaplar bulundu. CD ve kitapların bulunduğu koliler araçlara taşınarak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Bina sakinleri, daha önce apartmandaki bir dairede 5-6 öğrencinin kaldığını anlatırken, "Öğrenciler, apartmanın deposuna aylar öncesinden içerisinde ne olduğunu bilmediğimiz koliler bıraktı. Bir süre önce de taşınıp gittiler. Kendilerini tanımıyoruz" dedi. Polis kitap ve CD'leri bırakan kişileri tespit etmek için çalışma başlattı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@