Antalya'da Yağmur Sokakları Göle Çevirdi

ANTALYA'da akşam saatlerinde başlayan ve yaklaşık bir saat etkili olan yağmur nedeniyle sokaklarda su birikti, bazı binaların giriş ve bodrum katlarını su bastı.

Haberler 22.09.2015, 00:01
Antalya'da Yağmur Sokakları Göle Çevirdi

Yusuf ÜNAL/ ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da akşam saatlerinde başlayan ve yaklaşık bir saat etkili olan yağmur nedeniyle sokaklarda su birikti, bazı binaların giriş ve bodrum katlarını su bastı.

Antalya’da günlük yaşamı olumsuz etkileyen yağmur saat 20.00 sıralarında başladı. Yaklaşık 1 saat devam eden yağmur nedeniyle, şehrin merkezindeki bazı ara sokaklarda su baskınları yaşandı. Mazgalların tıkanması, yağmur suyu drenaj kanallarının yetersizliği nedeniyle pek çok sokak göle döndü. Taşan yağmur suyu, bazı evlerin giriş ve bodrum katlarını bastı. Bina sakinleri sokağa inerek mazgalları elleriyle açmaya çalıştı. Vatandaşlar 1 saat etkili olan yağmurda yolların göle döndüğünü belirterek yetkililere isyan etti. Her yağmur yağdığında benzer sıkıntılar yaşadıklarını kaydeden vatandaşlar, sorunlara duyarsız kalan belediye yetkililerine tepki gösterdi.

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@