Antalya'da Korkutan Deprem

AFAD Türkiye Deprem Veri Merkezi’nden alınan verilere göre Antalya’nın Demre ilçesinde, 7 Ekim saat 00.27’de 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem sonrası büyüklükleri 1.8 ile 2.8 arasında değişen beş artçı şok oluştu.

Haberler 07.10.2015, 12:45
Antalya'da Korkutan Deprem

ANTALYA (ANKA) – AFAD Türkiye Deprem Veri Merkezi’nden alınan verilere göre Antalya’nın Demre ilçesinde, 7 Ekim saat 00.27’de 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem sonrası büyüklükleri 1.8 ile 2.8 arasında değişen beş artçı şok oluştu.

AFAD–(Türkiye Deprem Veri Merkezi’nden (TDVM) alınan verilere göre Antalya’nın Demre ilçesinde, 7 Ekim saat 00.27’de 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem sonrası büyüklükleri 1.8 ile 2.8 arasında değişen beş artçı şok oluştu. Depremin gerçekleştiği noktaya en yakın yerleşim yerinin, 3.86 kilometre. ile Demre’nin Kale Üçağız mahallesi olduğu tespit edildi.

Yer kabuğunun 34.34 kilometre altında gerçekleşen deprem sonrası  AFAD Antalya’nın yanı sıra çevre il ve ilçelerdeki birimlerle 3G, uydu ve telsiz haberleşmeleri yapılarak olumsuz herhangi bir ihbarın olmadığı tespit edildi. Deprem, Antalya il merkezi ile ilçelerin yanı sıra yakın çevrede de hissedildi.  (ANKA)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@