Ankaralılar Yarın Hastalanmayın: Başkent Cadde Ve Sokakları İyilik Koşusu Nedeniyle Trafiğe Kapalı

-Türk Kızılayı tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan “İyilik Koşusu” nedeniyle, yarı...

Haberler 07.11.2015, 12:55
Ankaralılar Yarın Hastalanmayın: Başkent Cadde Ve Sokakları İyilik Koşusu Nedeniyle Trafiğe Kapalı

-Türk Kızılayı tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan “İyilik Koşusu” nedeniyle, yarın Atatürk Bulvarı, Çankaya Meclis kapısı önünden, Sıhhiye Hitit Heykeli arası ve Bulvara çıkan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak 6.00-14.00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılacak. 

ANKARA (ANKA) – Türk Kızılayı tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan “İyilik Koşusu” nedeniyle, yarın Atatürk Bulvarı, Çankaya Meclis kapısı önünden, Sıhhiye Hitit Heykeli arası ve Bulvara çıkan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak 6.00-14.00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılacak.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Kızılay İyilik Koşusu, vatandaşların yarışmak ve spor yapmanın yanında, başka insanların hayatlarına da olumlu katkı sunmasını hedefliyor.

8 Kasım Pazar günü saat 9.00-14.00 saatleri arasında Atatürk Bulvarında yapılacak olan İyilik Koşusu, Kızılay Güvenpark önünden hareketle Çankaya istikametine doğru Meclis Çankaya kapısı önü kavşaktan U dönüşü yapılarak karşı şeride geçilip Sıhhiye istikametine doğru, Sıhhiye Hitit Heykeli önünden U dönüşü yapılarak Kızılay meydanı Güvenpark yönünde son bulacak.

Koşu nedeniyle Ankara’nın en merkezi noktalarından biri olan, Atatürk Bulvarı, Çankaya Meclis kapısı önünden, Sıhhiye Hitit Heykeli arası ve Bulvara çıkan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak 06.00-14.00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılacak. (ANKA)

(OLÇ/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@