Anka 30 Ekim 2015 Cuma Gündemi

-ANKA 30 EKİM 2015 CUMA GÜNDEMİ

Haberler 30.10.2015, 07:05
Anka 30 Ekim 2015 Cuma Gündemi

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.

-BAŞBAKAN DAVUTOĞLU KONYA'DA

-AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Konya mitinginde vatandaşlara sesleniyor. (Saat: 14.30)

-CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU İZMİR’DE

-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tire, Ödemiş, Kemalpaşa, Bergama, Aliağa, Çiğli, Karşıyaka, Bornova ve Bayraklı ilçelerini ziyaret ediyor. (Saat: 09.50)

-BAKAN IŞIK KOCAELİ’NDE

-Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, İzmit Kanaat Önderleri ile Antikkapı Restaurant’ta bir araya geliyor. (Saat: 09.30)

-BAKAN EROĞLU AFYONKARAHİSAR’DA

-Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 81 ilden gelen gazi ve şehit yakınlarıyla bir araya geliyor. Partisinin il başkanlığında basın toplantısı düzenliyor. Park AVM’yi ziyaret ediyor. (Saat: 08.00/09.30/19.00)

-BAKAN MÜEZZİNOĞLU BURSA’DA

-Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mitingde vatandaşlara sesleniyor. (Saat: 20.00)

-SEÇİM GÖZLEM HEYETİNİN GÖRÜŞMELERİ

-Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi Seçim Gözlemi Heyeti, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ve MHP İstanbul Milletvekili Atila Kaya ile TBMM’de görüşüyor. (Saat: 14.00/15.00/16.00)

-DIŞ TİCARET İSTATİSTİKLERİ

-TÜİK, Eylül ayı Dış Ticaret İstatistiklerini açıklıyor. (Saat: 10.00)

-TURİZM İSTATİSTİKLERİ

-TÜİK, 2015 yılı 3.çeyrek Temmuz-Eylül dönemi Turizm İstatistiklerini açıklıyor. (Saat: 10.00)

-KONUT FİYAT ENDEKSİ

-Merkez Bankası, Ağustos ayı Konut Fiyat Endeksini açıklıyor. (Saat: 14.30)

-VEKİLLER ÖNCE KAYIT YAPTIRACAK, SONRA YEMİN EDECEK

-Meclis’in seçim tatili sona eriyor… Seçimden sonra toplanacak TBMM Genel Kurulu’nda ilk olarak andiçme töreni gerçekleştirilecek. Ardından milletvekilleri Meclis Başkanı seçimi için yarışacak.

-SEÇİLEMEYEN VEKİLE DİPLOMATİK PASAPORT ŞOKU

-1 Kasım’da Meclis’e giremeyen ve emeklilik hakkını elde edemeyen milletvekillerin 4 yıl boyunca Başbakanlık Müsteşarına endeksli primi TBMM bütçesinden karşılanacak. Mevcut diplomatik pasaportu ise hususi pasaporta dönüşecek.

-PROSTAT AMELİYATLARINDA HOLEP DÖNEMİ

-Liv Hospital Ankara Üroloji Bölümünden Doç. Dr. Lütfi Tunç, ağrılı ve sancılı bir tedavi süreci olan prostatta geliştirilen Holmiyum Lazer (HoLEP) yöntemi ile ameliyatta kazıma yöntemini değil dokunun tamamen çıkarılmasını yönteminin kullanıldığını belirterek, “Bu yöntemle iyi huylu prostat ameliyatlarından sonra hastalığın tekrarlama ihtimali kalmıyor. Hasta, sonda çekildiği andan itibaren yaşamına sorunsuz devam ediyor” ifadelerini kullandı.

-SANAT MECLİSİ “1. SANAT SEMPOZYUMU”NA ÇAĞIRIYOR

-Sanat Meclisi, 6-7 Kasım tarihlerinde Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde 1. Sanat Sempozyumu’nu düzenleyecek. Sempozyumda Grup Yorum, İbrahim Karaca, Fırat Tanış, Şebnem Sönmez, Efkan Şeşen, Hüseyin Turan, Cahit Berkay, Erkan Oğur, Enver Aysever, Müjdat Gezen, Emrah Serbes, Barış Güney gibi pek çok sanatçı ve aydın yer alacak.

İYİ GÜNLER DİLERİZ…

---------------------------------

YASAL UYARI:

ANKA Ajansı’na ait haber, görsel malzeme, bilgi ve belgelerin tüm hakları saklıdır. ANKA aboneleri dışında, ANKA'nın onayı olmadan haber içeriğini kopyalamak veya yeniden yayınlamak yasaktır.

“ANKA Ajansı Basın Meslek İlkelerine Uyar”

Özgür ve bağımsız haberin altındaki imza: ANKA

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@