Anka 14 Ekim 2015 Çarşamba Gündemi

-ANKA 14 EKİM 2015 ÇARŞAMBA GÜNDEMİ

Haberler 14.10.2015, 07:10
Anka 14 Ekim 2015 Çarşamba Gündemi

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.

-ANKARA’DAKİ TERÖR SALDIRISI

-Ankara Tren Garı’nın önünde gerçekleştirilen Türkiye tarihinin en kanlı terör saldırına ilişkin gelişmeler, tepkiler ve soruşturma takip ediliyor.

-CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇANKIRI’DA

-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sumitomo Rubber Ako Lastik Fabrikası’nın açılışına katılıyor. Çankırı Belediye Başkanlığı’nı ve valiliği ziyaret ediyor. (Saat: 13.00/14.30/16.00)

-DEMİRTAŞ BATMAN VE DİYARBAKIR’DA

-HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Batman’da Ankara’daki saldırıda hayatını kaybeden İbrahim Atılgan, Veysel Atılgan, Meryem Bulut, Aycan Kaya için taziye ziyaretinde bulunuyor.

-HDP lideri Demirtaş, Ankara’daki saldırıda hayatını kaybeden Abdullah Erol ve Feyat Deniz ile Sur ilçesindeki sokağa çıkma yasağı sırasında hayatını kaybeden Helin Şen ve Abdülaziz Taruk için taziye ziyaretinde bulunuyor. (Saat: 10.00/12.00-14.30)

-YÜKSEKDAĞ İSTANBUL’DA

-HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Ankara’daki terör saldırısında hayatını kaybeden Dicle Deli, Fatma Esen ve Güney Doğan için açılan taziye yerlerinde taziye ziyaretinde bulunuyor. (Saat: 10.00/12.0/13.00)

-BAŞBAKAN YARDIMCISI TÜRKEŞ’İN PROGRAMI

-Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Hırvatistan İslam Birliği organizasyonu ile Türkiye’ye gelen öğrencileri ve Ahıska Türkü Din Görevlileri Hizmet İçi Eğitim Programı’na katılan din adamlarını ayrı ayrı kabul ediyor. (Saat: 12.00)

-BAKAN IŞIK’IN PROGRAMI

-Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Sheraton Hotel’de düzenlenen AR-GE Merkezleri Zirvesine katılıyor. (Saat: 10.00)

-BAKAN MÜEZAZİNOĞLU VE BAKAN ZEYBEKCİ İSTANBUL’DA

-Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türk Hava Yolları ile Ekonomi Bakanlığı arasında imzalan Türkiye Sağlık turizminin tanıtımının Yapılması ve desteklenmesi için yürütülen “Hasta- Yol Destek” protokolü imza törenine katılıyor. (Saat: 17.00)

-TÜİK VERİLERİ

-TÜİK, Ağustos ayı dış ticaret endeksleri ile Eylül ayı tarım ürünleri üretici fiyat endeksini açıklıyor. (Saat: 10.00/10.00)

İYİ GÜNLER DİLERİZ…

---------------------------------

YASAL UYARI:

ANKA Ajansı’na ait haber, görsel malzeme, bilgi ve belgelerin tüm hakları saklıdır. ANKA aboneleri dışında, ANKA'nın onayı olmadan haber içeriğini kopyalamak veya yeniden yayınlamak yasaktır.

“ANKA Ajansı Basın Meslek İlkelerine Uyar”

Özgür ve bağımsız haberin altındaki imza: ANKA

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@