Anka 10 Ekim 2015 Cumartesi Gündemi

-ANKA 10 EKİM 2015 CUMARTESİ GÜNDEMİ

Haberler 10.10.2015, 10:25
Anka 10 Ekim 2015 Cumartesi Gündemi

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.

 

-CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İSTANBUL’DA

-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde İstanbul Büyükşehir Belediyesi “Antik Çağdan XXI. Yüzyıla Büyük İstanbul Tarihi” kitabının lansmanının yapılacağı tören ile Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Selahattin Kara, “İstanbul Resimleri Sergisi ve Şiir Dinletisi” programına katılıyor. (Saat: 17.00/19.00)

-BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU KAYSERİ'DE

-Başbakan Davutoğlu, 14.30'da Ankara'dan Kayseri'ye hareket edecek. 15.30'da Kayseri Valiliği'ni ziyaret edecek, 16.00'da AK Parti Kayseri Mitingine katılacak. Davutoğlu, Kaykeri Radisson Blu Hotel'de sivil toplum kuruluşlarıyla buluşacak. Gece Ankara'ya dönecek.

-CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU İSTANBUL’DA

-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ataşehir ve Sancaktepe’de düzenlenen mitingde vatandaşlara sesleniyor. (Saat: 13.30/17.30)

 

-BAKAN IŞIK KOCAELİ’NDE

-Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kütüphaneli 60 otobüs Teslim Töreni’ne ve AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı’nda partiye katılım törenine katılıyor. (Saat: 15.00/21.30)

 

-BAKAN EROĞLU AFYONKARAHİSAR’DA

-Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, partisinin il başkanlığında basın açıklaması yapıyor. Esnafı ve fuar alanını ziyaret ediyor. Sahipata TOKİ Açık Hava Mitinginde vatandaşlara sesleniyor. (Saat: 10.10/12.00/14.00/20.00)

 

-BAKAN MÜEZZİNOĞLU BURSA'DA

-Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Rumeli ve Balkan Göçmenleri Platformu ile görüşüyor. (Saat: 19.30)

 

-SEÇİM İÇİN EK ÖDENEK AYRILDIĞI İDDİALARINA HÜKÜMETTEN YANIT

-Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı, seçim için ek ödenek ayrıldığı iddiasına, “Bütçe Kanunu ile ayrılan ödeneğin kullanımının yasal çerçevesi bellidir.  Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ve 2015 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu hükümleri çerçevesinde, kamu hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla gerekli görülen harcamalar yapılmaktadır” yanıtını verdi.

 

-HÜKÜMETTEN ARAÇ KİRALAMASINA GEREKÇE OLARAK  ‘DAHA ETKİN HİZMET’ YANITI

-Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu, daha etkin hizmet sağlamak amacıyla, demirbaşa kayıtlı hizmet araçlarının yetersiz ve eski olması, bir kısmının da kayıtlardan düşülerek hurdaya ayrılması gibi nedenlerden dolayı ihtiyaçlar doğrultusunda araç alımı, araç kiralaması yapıldığını bildirdi.

 

İYİ GÜNLER DİLERİZ…

---------------------------------

YASAL UYARI:

ANKA Ajansı’na ait haber, görsel malzeme, bilgi ve belgelerin tüm hakları saklıdır. ANKA aboneleri dışında, ANKA'nın onayı olmadan haber içeriğini kopyalamak veya yeniden yayınlamak yasaktır.

“ANKA Ajansı Basın Meslek İlkelerine Uyar”

Özgür ve bağımsız haberin altındaki imza: ANKA

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@