Ambulansı kanı ile kirletmek istemedi

ERZİNCAN’ da trafik kazasında yaralanan Ahmet Özdemir, kendisi için çağrılan ambulansı alnından akan kan ile kirletmek istemedi. Sağlık görevlisi ambulansa binerken, "Kan akıyor" diyen Özdemir'i "Olsun olsun gel"diyerek...

Haberler 19.04.2016, 13:47
Ambulansı kanı ile kirletmek istemedi
ERZİNCAN’ da trafik kazasında yaralanan Ahmet Özdemir, kendisi için çağrılan ambulansı alnından akan kan ile kirletmek istemedi. Sağlık görevlisi ambulansa binerken, "Kan akıyor" diyen Özdemir'i "Olsun olsun gel"diyerek ikna etti. 

Kaza, dün saat 20.30 sıralarında Erzincan-Sivas karayolunun 4’ncü kilometresinde Ulalar Beldesi Kavşağı'nda meydana geldi. Erzincan’dan Sivas yönüne giden 56 yaşındaki Ahmet Özdemir yönetimindeki 24 EL 965 plakalı otomobil, Halil Çorlu yönetimindeki 29 AJ 046 plakalı otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisi ile Ahmet Özdemir alnından yaralandı. Çağrılan ambulansa yaralı Ahmet Özdemir kirletir endişesi ile "Kan akıyor" diyerek binmek istemedi. Bunun üzerine görevli hemşire, "Olsun olsun gel" diyerek Ahmet Özdemir’i ambulansa bindirdi. Ahmet Özdemir, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@