Altınordu'da Atatürk Anıtı Gururu

İZMİR'in cumhuriyetle yaşıt kulübü Altınordu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Yerleşkesi'ne yapılan Atatürk heykelinin açılışıyla kutladı.

Haberler 29.10.2015, 21:56
Altınordu'da Atatürk Anıtı Gururu
İZMİR,(DHA) - İZMİR'in cumhuriyetle yaşıt kulübü Altınordu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Yerleşkesi'ne yapılan Atatürk heykelinin açılışıyla kutladı.

Ulu Önder'in, iki Altınordulu futbolcuyla birlikte kompoze edildiği heykelin açılışına kulüpteki tüm idari ve teknik kadro ile Sait Altınordu Yerleşkesi'ne eğitim gören çocuklar katıldı. Altınordu Spor Kulübü Derneği Başkanı Salih Mertan ve yöneticilerle camianın tanınmış isimlerinin de hazır bulunduğu törende Altınodru Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, heykelin açılışını U10 takımının minik oyuncularından Emir Şanal ile birlikte yaptı. Çocuklara, günün en büyük sürprizi ise, Atatürk'e benzerliğiyle tanınan Mesut Yontan oldu. Açılışa katılan Yontan, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirip onlara unutulmaz bir gün yaşattı. Başkan Özkan, 29 Ekim'e özgü şarkıların çalındığı açılışa milli takım formasıyla gelip çocuklarla neşeli dakikalar geçirdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@