Alkollü olduğu için otobüsten indirildi, 13 gün sonra cesedi bulundu Cemal Çalışır

İSTANBUL'da oturan oğlunu ziyaret ettikten sonra Gümüşhane'ye dönerken alkollü olduğu için Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde otobüsten indirildiği iddia edilen 54 yaşındaki Cemal Çalışır'ın 13 gün...

Haberler 20.04.2016, 18:07
Alkollü olduğu için otobüsten indirildi, 13 gün sonra cesedi bulundu Cemal Çalışır
İSTANBUL'da oturan oğlunu ziyaret ettikten sonra Gümüşhane'ye dönerken alkollü olduğu için Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde otobüsten indirildiği iddia edilen 54 yaşındaki Cemal Çalışır'ın 13 gün sonra cesedi bulundu.

İstanbul'da oğlunu ziyaret ettikten sonra Gümüşhane'ye dönen Cemal Çalışır, iddiaya göre alkollü olması nedeniyle TEM yolu Sakarya Akyazı gişeleri mevkiinde otobüsten indirildi. Cemal Çalışır gece otobüsten indirildikten sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. 13 gün önce Cemal Çalışır'ın kaybolması araştırılırken, yolda otobüsten indirildiği belirlenerek, dün Akyazı'da arama çalışmalarına başlandı.

Sakarya Jandarma Komutanlığı, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri bölgede arama çalışmalarında bulunurken, bugün Akyazı Gebeş mevkiinde arama yapıldı. Jandarma ekipleri Mudurnu Deresi içerisinde bir ceset görerek, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerini uyardı. İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekibi botla dereye girerek Cemal Çalışır'ın cesedini alarak kıyıya çıkardı.

Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından Cemal Çalışır'ın cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Cemal Çalışır'ın otobüsten indirildiği iddialarıyla ilgili olarak araştırma yapılırken, soruşturma başlatıldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@