Alışveriş Merkezinde inanılmaz olay

ŞİŞLİ'de  bir alışveriş merkezinde 6. kattan düşen Cenk Tüfekçi hayatını kaybetti. Tüfekçi'nin üzerine düştüğü İlhan Güven Akgemik ise ağır yaralandı.

Haberler 25.08.2016, 17:34
Alışveriş Merkezinde inanılmaz olay
Mustafa ÖZDABAK- Hasan YILDIRIM - Özgür EREN (DHA) ŞİŞLİ'de  bir alışveriş merkezinde 6. kattan düşen Cenk Tüfekçi hayatını kaybetti. Tüfekçi'nin üzerine düştüğü İlhan Güven Akgemik ise ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Akgemik de  yapılan bütün müdahelelere rağmen kurtarılamadı.

Olay, Şişli'deki Cevahir Alışveriş Merkezi'nde saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Alışveriş merkezinin 6. Katına gelen Cenk Tüfekçi (47), henüz belirlenemeyen bir nedenle o sırada zemin katta yürümekte olan İlhan Güven Akgemik'in (30) üzerine düştü. Yukarıdan bir kişinin zemine düştüğünü görenler, durumu hemen sağlık ekiplerine bildirdi. AVM'nin güvenlik görevlileri ise vatandaşları olay yerinden uzaklaştırarak olay yerine güvenlik şeridi çekti. Kısa sürede alışveriş merkezine gelen sağlık ekipleri yerde yatan yaralılara kalp masajı yaptı. AVM'de ise kısa süreli korku ve panik yaşandı. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında yaralı iki kişi, ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 6. Kattan düşen Cenk Tüfekçi hayatını kaybetti. Ağır yaralanan İlhan Güven Akgemik de yapılan bütün müdahelelere rağmen hayatını kaybetti.

Polis ekipleri olay yerine gelerek çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Olayın intihar mı yoksa düşme mi olduğunu araştırıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@