Ali Ağaoğlu Kadınları aşağılayan o sözleri için ifadeye çağırıldı

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, bir gazeteye verdiği demeçte sarf ettiği sözler nedeni ile hakkında ''halkın bir kesimini sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen...

Haberler 06.05.2016, 13:39
Ali Ağaoğlu Kadınları aşağılayan o sözleri için ifadeye çağırıldı
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, bir gazeteye verdiği demeçte sarf ettiği sözler nedeni ile hakkında ''halkın bir kesimini sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama'' suçundan soruşturma başlattığı iş adamı Ali Ağaoğlu'nu ifadeye çağırdı.

Bakırköy Cumhuriyet Savcısı Ertuğrul Sarıyer, bir gazetede yer alan kadınlara yönelik sözleri nedeni ile hakkında resen soruşturma başlattığı işadamı Ali Ağaoğlu'nu ifadeye çağırdı. Savcı Sarıyar, ''Gecelik ilişkilerden hoşlanmam. Hoşlansaydım İstanbul'da kadın kalmazdı'' sözleri nedeni ile hakkında, "Halkın bir kesimini sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama" suçundan hakkında soruşturma başlattığı Ali Ağaoğlu'nu tebligat çıkararak ifadeye davet etti.

Ali Ağaoğlu'nun önümüzdeki günlerde ifade vermek üzere adliyeye gelmesi bekleniyor.
 
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@