Akşamdan kalmanın çözümü bulundu

Eleştiriler var...

Haberler 14.12.2015, 22:15
Akşamdan kalmanın çözümü bulundu

Avustralya'da "akşamdan kalmalar"ın güne hazırlamayı vaat eden hangover.clinic (akşamdan kalma kliniği), geçen hafta açıldı.

Avustralya’nın ilk akşamdan kalma kliniği açıldı. Eğlencenin dozunu kaçıranları ‘güne hazırlamayı vaat eden’ klinik müşterilerine iki farklı paket sunuyor. Bunlardan ilki yarım saat sürüyor ve müşterilere 140 Avustralya doları karşılığında serum, vitamin kokteyli ile ilaç veriliyor; 1 saat süren gelişmiş tedavide ise bunlara ek olarak antioksidan ve oksijen tedavisi sağlanıyor. Bu tedavinin ücreti ise 200 Avustralya doları.

"KLİNİK, UYGUNSUZ ŞEKİLDE ALKOL TÜKETİMİ KONUSUNDA İNSANLARI CESARETLENDİRİYOR"

Sputnik'in haberine göre "akşamdan kalmalar" klinikten memnun olsa da başta Avustralya Halk Sağlığı Birliği olmak üzere, kliniğin verdiği hizmetten memnun olmayanların sayısı bir hayli fazla. Sydney Morning Herald’a konuşan Avustralya Halk Sağlığı Birliği Başkanı Michael Moore’a göre, klinik "uygunsuz şekildeki alkol tüketimi konusunda insanları cesaretlendiriyor."

Klinik’in kurucularından Max Petro ise suçlamaların haksız olduğu görüşünde. “Biz alkol satmıyoruz, bar değiliz” diyen Petro, “Bir hastane insanları hasta olmak için ne kadar cesaretlendiriyorsa biz de içki içmeleri için o kadar cesaretlendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

AKŞAMDAN KALMA KLİNİĞİ YILBAŞI İÇİN RANDEVU ALMAYA BAŞLADI

Klinik, yılbaşı gecesi için şimdiden randevu vermeye de başladı. Facebook’ta yayınlanan ilanda “Yılbaşı için hangover.clinic’ten randevu almayan herkes ‘Bir daha asla içmeyeceğim’ dedi” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Odatv.com

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@