AKP'nin 'Ampul' Amblemini Kafasına Saç Modeli Olarak Yaptırdı

KONYA'da bir kişi 1 Kasım genel seçimlerinde tek başına iktidar olan Ak Parti'nin 'ampul' amblemini kafasına saç modeli olarak yaptırdı. 

Haberler 06.11.2015, 23:52
AKP'nin 'Ampul' Amblemini Kafasına Saç Modeli Olarak Yaptırdı
(DHA)- KONYA'da bir kişi 1 Kasım genel seçimlerinde tek başına iktidar olan Ak Parti'nin 'ampul' amblemini kafasına saç modeli olarak yaptırdı. O saç moelinin fotoğrafını ise saç modelinin kesimini yapan kuaför Ali İbrahim Yıldız, sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında paylaştı.

Geçen Pazar günü yapılan seçimlerde Ak Parti'nin yüzde 49.47 oy oranıyla tek başına iktidar olmasının ardından kuaför Ali İbrahim Yıldız'a gelen bir kişi, AK Parti tek başına iktidara geldiğinde partinin amblemini saçına model olarak yaptıracağı için söz verdiğini belirterek, partinin 'ampul' amblemini kafasına kazıttı. Kestiği saç modelini sosyal paylaşım sitesindeki kişisel sayfasında paylaşan kuaför Yıldız, "Vatandaşımız seçimlerden önce bir söz vermiş. Ak Parti tek başına iktidar olursa kafama partinin amblemini yaptıracağım diye. Bu nedenle bize geldi. Bizde vatandaşın isteği üzerine o modeli yaptık" dedi. Paylaşılan fotoğrafların altına ise, "Helal olsun. İyi cesaret. İşte Ak Parti sevdalısı" yorumları yapıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@