Akdoğan: Bizim Başarımız Kendimizi Yenilemekten Geçiyor

ANKARA (ANKA) – Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti’nin muhteşem bir geri dön&u...

Haberler 02.11.2015, 16:40
Akdoğan: Bizim Başarımız Kendimizi Yenilemekten Geçiyor

ANKARA (ANKA) – Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti’nin muhteşem bir geri dönüşle Türkiye’nin ve milletin gelecek umudu olduğunu bir kez daha gösterdiğini söyledi.

Akdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenecek Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı öncesi gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Milletin, ülkenin geleceğine sahip çıktığını dile getiren Akdoğan, MYK’da hem 7 Haziran hem de 1 Kasım milletvekili genel seçim sonuçlarının değerlendireceğini belirtti.

Oy verenleri ve vermeyenleri doğru anlamaya çalışacaklarının altını çizen Akdoğan, şunları kaydetti:

“AK Parti olarak bizim başarımız, zaten seçmenin verdiği mesajı doğru anlamaya çalışmaktan, kendimizi yenilemekten geçiyor. Diğer partilere de tavsiyemiz budur. Sadece seçmenle empati yapması gereken AK Parti değildir, bütün partilerimiz seçim sonuçlarından dersler çıkarmaya gayret ederlerse, mesajını doğru anlamaya çalışırlarsa bu siyasete kalite kazandırır.”

Milletin, güven ve istikrarı tercih ettiğini savunan Akdoğan, “Böylece ‘seçmen koalisyon istiyor’ tezi de çökmüş oldu. AK Parti için bazıları ‘gerileme dönemine girdi, duraklama dönemine girdi, ANAP gibi oluyor’ gibi yakıştırmalar yapıyorlardı. Bu tezler de çökmüş oldu” diye konuştu.

Akdoğan, ayrıca AK Parti’nin muhteşem bir geri dönüşle Türkiye’nin ve milletin gelecek umudu olduğunu bir kez daha gösterdiğinin altını çizdi. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@