Akbank müşterilerini havaya uçuracak fırsat sundu! Duyan akın etti! 3 Ay boyunca bedava olacak! Kampanya devam ediyor!

Akbank müşterilerine sunduğu fırsatla gündeme geldi. 3 ay boyun ca ücretsiz şekilde sunacağı o hizmetten yararlanabilecek Akbank kartına sahip olan kişiler sonrası diğer vatandaşlarda fırsatın detaylarını merak etti.

Akbank müşterilerini havaya uçuracak fırsat sundu! Duyan akın etti! 3 Ay boyunca bedava olacak!

Kampanya başlatan Akbank müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ederken o fırsatın detayları merak edildi. Müşterilerine ücretsiz şekilde 3 ay boyunca fırsat sunan Akbank diğer müşteriler tarafından oldukça merak edildi. Kampanyaya ilişkin detaylı açıklamada bulunan Akbank neler söyledi? Akbank fırsatları ne? 

Akbank tarafından alınan kampanya bilgisi dahilinde 70 yaş altı müşterilerine sunduğu o kampanya ile konuşulmaya devam ederken pek çok kişi 3 ay boyunca ücretsiz yararlanabilecekleri bu fırsatın detaylarını merak etti. Müşterilerine bedava fırsat sunan Akbank'ın yeni fırsatı araştırılmaya başlandı!

Ücretsiz İnternet Hizmeti

Akbank tarafından yapılan açıklama dahilinde müşterilerine 3 ay boyunca ücretsiz internet sunmaya hazırlanan Akbank 70 yaşından küçük tüm müşterilerine bu imkanı sunarken kampanyasıyla oldukça beğenildi. İnternet kullanımı günümüzde bir zorunluluk haline gelirken Akbank'ın sağladığı 3 ay geçerli ücretsiz internet kullanımı kampanyası büyük ilgi çekti. 

Akbank müşterilerini havaya uçuracak fırsat sundu! Duyan akın etti! 3 Ay boyunca bedava olacak! Kampanya devam ediyor!

3 Ay boyunca ücretsiz ve sınırsız internet kullanımı sağlayan Akbank 70 yaşından küçük tüm müşterilerine bu hizmeti sağlayacak. Bu kampanya kapsamında tüm müşterilerine  3 ay boyunca her ay 10 GB toplamda 30 GB internet kazandıracak olan Akbank yeni kampanyasıyla müşterilerinden tam not aldı. 

Akbank Kampanyası Detay ve Şartları

 • Kampanya  ile ilgili tüm detayları açıklayan Akbank'ın kampanya detay ve şartları şu şekilde;
 • Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar 3 ay boyunca her ay aylık 10 GB kazanabilir.
 • Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabilirsiniz. Kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz önemle rica olunur.
 • Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazanır.
 • Kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gereklidir.
 • Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.
 • Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.
 • Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.
 • Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.
 • Hediye aylık 10 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayda yüklenmeye başlayacak ve yüklendiği günden sonraki gelen 2 ayda da aynı gün yenilenecektir.
 • Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir.
 • Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.
 • Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir.
 • Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 10 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.