Ak Partili Muş: Hakan Albayrak Haddini Bilmeli

ANKARA(ANKA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, AK Parti MKYK listes...

Haberler 13.09.2015, 15:55
Ak Partili Muş: Hakan Albayrak Haddini Bilmeli

ANKARA(ANKA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, AK Parti MKYK listesini eleştiren yazar Hakan Albayarak’a, “MKYK listesi üzerinden AK Parti’yi ve Cumhurbaşkanımızı yıpratmaya çalışan Hakan Albayrak haddini bilmeli” diyerek tepki gösterdi.

AK Partili Muş, bir köşe yazarının ifadelerine yaptığı yazılı açıklama ile cevap verdi. Gazetecinin, “Bir zamanlar dinamizmi temsil eden AK Parti, kendi statükosuna gömülüp durağanlaştı. Gençliğe verdikleri önemden bahsedip duranların ‘Gençlik’ namına tek hamlesi yazar Sadık Albayrak’ın oğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı olmasından başka bir özelliğini bilmediğimiz Berat Albayrak’ı MKYK’ya sokmak oldu” ifadelerine sert tepki gösteren Muş, “MKYK listesi üzerinden AK Parti’yi ve Cumhurbaşkanımızı yıpratmaya çalışan Hakan Albayrak haddini bilmeli” dedi.

AK Parti MKYK listesinde gençliğe ayrı bir önem verildiğinin altını çizen Muş, “Bu listede sadece gençlik kollarından yetişmiş 14 isme yer vermiştir. Ayrıca Hakan Albayrak, bu yazıyı kaleme almadan önce zahmet edip Berat Albayrak’ın özgeçmişine bakmış olsaydı bu yazdıklarından ötürü utanırdı. Hakan Albayrak bu mesnetsiz ve çirkin yazısından ötürü öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız ve Berat Albayrak ile Gençlik Kollarında emek vermiş ve dünkü kongremizde görev alan arkadaşlarımızdan özür dilemelidir” ifadelerini kullandı.

Muş, Albayrak’ın özür dilemesi gereken isimleri ise şöyle sıraladı, “Zelkif Kazdal, İsmail Karaosmanoğlu, Zafer Çubukçu, Fatih Şahin, Asuman Erdoğan, Çiğdem Karaaslan, Hamza Dağ, Mehmet Muş, Mustafa Akış, Orhan Yeğin, İshak Gazel, Ahmet Kılıç, Bünyamin Demir, Gülay Samancı” (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@