AK Partili Külünk'ü protesto eden öğrencilere müdahale

BOLU'da, Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde konferans veren AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ü salon dışında protesto etmek isteyen bir grup öğrenci, özel güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle uzaklaştırıldı.

Haberler 11.04.2016, 17:46
AK Partili Külünk'ü protesto eden öğrencilere müdahale
Bolu'da, Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde konferans veren AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ü salon dışında protesto etmek isteyen bir grup öğrenci, özel güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle uzaklaştırıldı.

AK Partili Metin Külünk, üniversitenin Gölköy Kampüsü'ndeki Kültür Merkezi'nde, 'Yeni Anayasa ve Başkanlık' konulu konferans verdi. AİBÜ Üniversiteli AK Gençlik Topluluğu'nca düzenlenen konferansa AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, AİBÜ Rektörü Prof.Dr. Hayri Coşkun, partililer ve yaklaşık 50 öğrenci katıldı. Konferans başladığı sırada salona girmek isteyen bir grup öğrenciye izin verilmedi. Polisler ve üniversitenin özel güvenlik görevlilerinin içeriye almadığı 7 öğrenci, Kültür Merkezi merdivenlerinde beklemeye başladı. Öğrenciler, bir süre sonra AK Parti aleyhine slogan atmaya başladı. Bunun üzerine özel güvenlik görevlileri öğrencilere müdahale etti. Güvenlik görevlileri, öğrencileri tutup iterek merdivenlerden indirip Kültür Merkezi önünden uzaklaştırdı. Bu sırada öğrenciler slogan atmaya devam etti. Kültür Merkezi'nin karşısındaki alanda bir süre oturma eylemi yapan öğrenciler daha sonra dağıldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@