AK Partili Eski Vekilden Bir Başka AK Partili İsme 10 Bin Doları Sen Mi Aldın? Sorusu

Eski Ak Parti Milletvekili Fevzi İşbaşaran, Süleyman Soylu tarafından gündeme getirilen 10 bin dolar iddiasına ilişkin bir paylaşımda bulundu. İşbaraşan başka bir AK Partili Milletvekile 10 bin doları sen mi aldın? diye sordu.

AK Partili Eski Vekilden Bir Başka AK Partili İsme 10 Bin Doları Sen Mi Aldın? Sorusu

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in videolarının ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bazı açıklamalarda bulunmuştu. 

Bakan Soylu açıklamalarında bir vekilin 10 bin dolar aldığını söylemişti. O açıklamanın ardından siyaet gündemi 10 bin dolar alan vekilin kim olduğuna kitlendi. Konuya ilişkin muhalefet kanadından bazı iddialar gündeme gelmiş ancak resmi açıklama yapılmamıştı. 

FEVZİ İŞBAŞARAN O AK PARTİLİ İSME SORDU

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun geçtiğimiz haftalarda katıldığı TRT Haber canlı yayınında bir siyasetçinin organize suç örgütü lideri Sedat Peker'den her ay 10 bin dolar aldığı söylemişti. 

Halen kim olduğu açıklanmayan o isim ile ilgili son iddialardan bazıları da AK Partili Metin Külünk olduğu iddia edildi. Metin Külünk kendisi hakkında ortaya atılan bu iddialara henüz yanıt vermezken bu konuda son iddia AK Parti Eski Milletvekili Feyzi İşbaşaran’dan geldi. 

AK Partili Eski Milletvekili Feyzi İşbaşaran'dan Paylaşım Geldi. 

Feyzi İşbaşaran paylaşımında, Metin Külünk'ün bir paylaşımını alıntıladı ve "Boyundan büyük lafları bırak. Dünya politikasını anlayıp anlatabilecek kapasiten yok -Herkes sana soruyor, bir kez daha soralım Sedat Peker’den 10 bin dolar maaş alan sen misin? dedi. 

Sedat Peker Videosunda İsmini Kullanmıştı

Suç örgütü lideri Sedat Peker, AK Partili eski milletvekili Feyzi İşbaşaran hakkında eski videolarında bazı açıklamalarda bulunmuştu. Peker açıklamasında Feyzi İşbaşaran hakkında "Karakolda ben dövdürdüm" ifadelerini kullanmıştı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@