AK Parti sözcüsünden kritik açıklama! Cumhurbaşkanı Erdoğan o tarihte açıklama yapacak

Türkiye'de bir son dakika gelişmesi AK Parti sözcüsü olan Ömer Çelik'ten geldi. Buna göre ise yaptığı açıklamalar ile birlikte gündeme dair kritik yorumlarda bulundu. AK Parti sözcüsünden kritik açıklama! Cumhurbaşkanı Erdoğan o tarihte açıklama yapacak

AK Parti sözcüsünden kritik açıklama! Cumhurbaşkanı Erdoğan o tarihte açıklama yapacak

AK Parti sözcüsünden kritik açıklama! Cumhurbaşkanı Erdoğan o tarihte açıklama yapacak - Türkiye'de bir son dakika gelişmesi AK Parti sözcüsü olan Ömer Çelik'ten geldi. Buna göre ise yaptığı açıklamalar ile birlikte gündeme dair kritik yorumlarda bulundu. Resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile birlikte Çarşamba günü, Türkiye'nin ekran başına kitlenmesi gerektiğini ve çok önemli açıklamalarda bulunacağını ifade etti.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yaptığı paylaşımda "Hak ve özgürlükler mücadelesinin öncü siyasi hareketi biziz. Mücadele ettik, bedel ödedik, geri adım atmadık." ifadeleri ile bir açıklama yapan Ömer Çelik, "Çarşamba günü Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın yapacağı grup konuşması bu tarihi mücadelenin yeni bir aşaması olacaktır." ifadelerini kullandı.

5 EKİM ÇARŞAMBA AÇIKLANIYOR

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Çarşamba günü herkesi ekran başına bekliyoruz" tweetini paylaşan Ömer Çelik, "Cumhurbaşkanımızın açıklamaları, hak ve özgürlükler mücadelemizin tarihine atılmış çok güçlü bir imza olacaktır." diyerek vatandaşları heyecanlandırdı. 

SONRAKİ HABER