AK Parti'nin kurucusundan AK Partili Profesöre sert tepki

AK Parti'nin kurucuları arasında yer alan Yeni Şafak yazarı Ayşe Böhürler, bir dönem AK Parti'den milletvekili aday adayı da olan Sakarya Üniversite Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’na tepki gösterdi.

Gündem 18.09.2020, 14:53
AK Parti'nin kurucusundan AK Partili Profesöre sert tepki

AK Parti'nin kurucuları arasında yer alan Yeni Şafak yazarı Ayşe Böhürler, Bir dönem AK Parti'den milletvekili aday adayı da olan Sakarya Üniversite Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr.  Ebubekir Sofuoğlu’na tepki gösterdi.

Kayseri'de yaşayan Mehmet N., geçen yıl nisan ayında eşi Kader N. ile tartıştı. Mehmet N., tartışma sırasında eşine tokat attı. Gözünde morluk oluşan Kader N., polis merkezine giderek eşinden şikayetçi oldu. Eşinin özür dilediği Kader N., ertesi gün şikayetinden vazgeçti; ancak Mehmet N. hakkında 'basit yaralama' suçundan kamu davası açıldı. Geçen mart ayında 10'uncu Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasında, Mehmet N.'ye 5 ay hapis cezası verildi.

Bu olayı sosyal medyada gündeme getiren Prof. Dr.  Ebubekir Sofuoğlu, konuyu İstanbul Sözleşmesi’ne getirip “Bir de SÖZLEŞME UYGULANMIYORMUŞ! Tabii ki tokat bir yana incitici tek bir söz bile edilmesin ama bu Feminazilere kanıp hayat arkadaşınızı sakın şikayet etmeyin. Feminist Pislikler nerede şimdi?” diye yazdı.

Prof. Dr.  Ebubekir Sofuoğlu’nun sözlerine AK Parti'nin kurucuları arasında yer alan Yeni Şafak yazarı Ayşe Böhürler’den tepki geldi.

Ayşe Böhürler “Kendisi bir akademisyen,kullandığı dil ortada :((( Fikri ne olursa olsun bir üniversite hocasının toplum okuması böyle olabilir mi? Bildiğini farzettiğimiz hiçbir şeyi bilmiyormuş demek ki” diye yazdı.

İşte o mesajlar:

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@