Ak Parti Milletvekili Adayları Çetinkaya Ve Aslan Köyleri Ziyaret Ettiler

KIRŞEHİR (ANKA) - AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan Merkeze bağlı köyleri ziyaret etti.

Haberler 10.10.2015, 11:00
Ak Parti Milletvekili Adayları Çetinkaya Ve Aslan Köyleri Ziyaret Ettiler

Köylerdeki vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyen vekil adayları 1 Kasım Genel seçimlerinde Ak Parti’nin tek başına iktidar olması gerektiğini söylediler.

Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan Kırşehir’e bağlı merkez köylerde vatandaşlarla bir araya geldiler. Köylü vatandaşların yoğun bir ilgi gösterdiği vekil adayları vatandaşlarla buluşarak sorunlarını yerinde dinledi. Köylerdeki esnaflara da “hayırlı işler” temennisinde bulunan Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan yaptıkları açıklamada “Köylerin susuz, elektriksiz bırakıldığı günlerden, köylere internetten uydu televizyona kadar her türlü imkânın getirildiği şartlara AK Parti iktidarı ile ulaşıldı. Vatandaşlarımız köyler mahrumiyet bölgesi olmasın, köylüler de her türlü imkândan faydalansın diye AK Parti’yi desteklemeli diyoruz. Hükümetlerimiz esnaf, sanatkârımızın, köylümüzün, çiftçimizin yanında oldu. Birçok desteklemeyi hayata geçiren hükümetlerimiz esnafımıza ve çiftçimize rahat bir nefes aldırdı. 2002 önceki Türkiye ile şimdi Türkiye arasında büyük fark olduğu görülüyor” dediler.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan bu seçimlerde dünyanın gözünün Türkiye’de olacağını belirtirken, “Biz mazlumun, fakirin hizmet partisiyiz. Onları için elimizden geleni yapacağız. Vatandaşlarımız 1 Kasım’ı heyecanla bekliyorlar ve bize çok güzel teveccüh gösteriyorlar.1 Kasım’ı beklediklerini görüyoruz. İnşallah 2 milletvekilliğini de kazanacağız” dediler. Çetinkaya ve Arslan, köy sakinlerinin kendilerine gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ettiler. (ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@